Listopad 2010American Music Awards Arrivée 21/11/2010

27. listopadu 2010 v 13:20 Avril na akcích 2010-2011
Příjde mi Avril teď hubenější:)
e
e
r
t
u
t
r
z
e
u
z


Děkuju:)

21. listopadu 2010 v 13:40 a----------------

Ahoj:)...moc se chci omluvit,že tu nepřidávám tak čaasto,ale buď o Avril nic zrovna není,nebo mám moc učení...a chtěla jsem vám poděkovat,že i tak sem chodíte:))..budu se snažit tu přidávat co nejčastěji:)Anet

f
INFORMATIONS ABOUT NEW ALBUM

10. listopadu 2010 v 20:39 | Doriz |  Novinky o Avril
No konečně! Avril napsala zprávu o novém albu! Už se na něj těším! :)


Ahoj všichni!
  Jak to jde? Takže.. jen jsem vám chtěla říct, že.. jsem hotová s mým čtvrtým albem! No, vlastně jsem na něm pracovala víc než rok.. a nyní se moje nahrávací společnost rozhodla pro jeho vydání. Bože můj.. Jak milé! Díky hoši.
Dlouho jsem toužila vrátit se zpátky na turné a dělat to, co miluju nejvíc - HUDBU.
  Vím, že jste na album čekali dlouhou dobu.. muselo to tak být, ale ne z mojí vlastní vůle. Nad tímto albem jsem seděla víc než rok. Je pro mě velmi speciální. Několik nahrávek jsem dokonce sama produkovala - poprvé v životě. Napsala jsem je většinou sama nebo s přátely. Dala jsem do nich sama sebe a jsem na to hrdá.
  Tohle album pro mě bylo velmi složité - jak tvorbou, tak i vydáním. Poprvé v životě jsem se setkala se spoustou byroktarických manažerů. Jsou to lidi, kteří dělají svou práci nejlépe jak dovedou, ale pouze pokud dělají přesně to, co chtějí, milují a co je pro ně přirozené. A ne pokud je nutíte, aby se stali něčím, co nejsou.
  Je to nejvýznamnější a nejspeciálnější album, které jsem napsala - je upřímné, otevřené a velmi blízké mému srdci.Od začátku mojí kariéry bylo vždy moje poselství být sám sebou a postavit se za to, v co věříte. Následovat svoje srdce.
  Můj první song z tohoto alba se bude jmenovat "What The Hell". Tento song je pro mě z celého alba nejméně osobní. Ale je velmi zábavný a je to taková legrační hymna. Má jasné poselství o osobní svobodě. Je to nejvíce popová nahrávka na albu.
  Teď budu dva týdny natáčet videoklip, který se dostane na světlo světa v lednu. Jsem teď také velmi zaneprázdněná produkováním Abbey Dawn, který bude na netu poprvé k prodeji do všech koutů světa. Také se zabývám nadací The Avril Lavigne Foundation a zaměřuji se na své osobní štěstí a zdravý.

Miluju vás,
 xo Avril