Červenec 2010

Nikde nic...!

30. července 2010 v 16:03
www.wild-girl.blog.cz
Omlouvám se že se tady nic neděje, ale o Avril se nějak nic nového nikdy neobjevuje :(! Takže to prosím pochotpe :) díky !
Doriz


2 a možná 3 dny volna :)!

13. července 2010 v 11:55
www.wild-girl.blog.cz
Ahoj! Teď tady asi 2 a nebo 3 dny nebudu! Jedu pryč. Měla bych se vrátit ve čtvrtek! Jinak jsem nová posila na tomto bločku xD z čehoš mám velkou radost, jelikož když jsem začínala ze svým blogem avril-lavigne-ad.blog.cz tak všechny novinky a info o Avril jsem brala odsud (jasný že se zdrojem :)) tohle je jeden z nej blogů o Avril :)! Jsem ráda že zde můžu být :-D! Tak se mějte :-* !

Vaše Doriz ♥

Photoshoots Adolescentes II

12. července 2010 v 17:54
Zase se objevilo několik nových fotek k Abbey Dawn :)
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz
www.wild-girl.blog.cz

jo:)

6. července 2010 v 18:41 a----------------

41Tak jsem dneska doplňila co jsem ošidila...a od zítra mi snad už bude někdo pomáhat:))


New Avril's interview in croatian OK!

6. července 2010 v 18:39 Novinky o Avril

546
"Parfém je pro mně důležitější než make-up!" říká Avril
Po dlouhé době je Avril opět šťastná, úspěšná a spokojená. Po rozvodu má s manželem Deryckem přátelský vztah. Představila světu svůj v pořadí již druhý parfém. Navíc by již brzy mělo vyjít její nové album. My jsme zbožňovali Black Star a teď je tady konečně vůně Forbidden Rose! Avril si s námi ochotně popovídala nejen o ní.

Co tě inspirovalo k vytvoření Forbidden Rose?
Avril: Forbidden Rose je provokativní parfém a jeho hlavní motto je Dare To Discover (Odvaha objevit). Doporučuji, abyste ze sebe vydali maximum a neměli žádné meze. Moje první vůně Black Star byla více popová a rock 'n' rollová, ale Forbidden Rose je úplně jiná úroveň.. Je to více gotické.
Voníš se každý den?
Avril: Samozřejmě! Po každé sprše. Parfém je nejdůležitější součástí mého denního rituálu. Nebudu lhát když řeknu, že parfém je pro mně důležitější než make-up. To on určuje mou náladu.
Jak jsi se podílela na vytvoření Forbidden Rose?

Avril: Pro mně bylo velmi důležité, abych byla zapojena do všeho. Mohu tedy říct, že parfém je prostě jako mé druhé já. Mám ráda ovocné vůně. Mám ráda tenhle parfém, protože ho mohu nosit celý den a dokonce i v noci. Je velmi svěží a vtipný. Díky němu se cítím fajn. Používají ho i moje kamarádky. Takže všichni voníme stejně, haha.
Kdy jsi začala používat parfémy?
Avril: Když jsem chodila na základní školu. Ale teď, když mám moje vlastní parfémy, jsem na nich totálně závislá! Měli bysme vidět mou koupelnu, je plná parfémů!
Jaký je tvůj denní režim?
Avril: Jsem reálná holka. Nebyla jsem taková předtím, myslím, že to přichází s věkem. Každý den před tím, než si dám make-up, ošetřím svou pleť mlékem na čištění a hydratačním krémem. Snažím se jíst zdravě a pít více body. A to nejdůležitější je, že se snažím spát alespoň 8 hodin každou noc! Tažkže mám vlastně tři rituály: hodně vody, hodně ovoce a hodně spánku.
Jak pečuješ o své vlasy?
Avril: "Vlasy si myju každý druhý den. A jednou týdně si na ně dávám kúru. A taky používám sprej pro větší objem.
Jak udržuješ svoje tělo v dobré kondici?
Avril: "Lhala bych, kdybych řekla, že cvičím každý den - to není pravda. Necvičím pravidelně. Někdy cvičím jógu, to je fajn. Ale jinak nejsem nijak zapálená do svičení! (haha)
Jaké rady bys dala dívkám, které nejsou spokojené se svým vzhledem?
Avril: Vím, že už to zní nudně, ale vzhled není všechno. Důležitější je vnitřní krása a to, jestli jste dobrý člověk. Je zajímavé udělat si make-up a hezky se obléct, ale je mnohem důležitější strávit hezký čas s přáteli. Venkovní krása je něco, co brzy odejde, takže na to nezapomeňte!abbbeyy

6. července 2010 v 18:15

Prosím

4. července 2010 v 22:16 Avril Lavigne :)

Ahoj nechce někdo prosím za mě vést blog??..


www.wild-girl.blog.cz