Srpen 2009

kalhoty jako má avril:)

30. srpna 2009 v 23:52 Věci a oblečení s Avril
tyhle krásnéé ryfličky Current/elliott si nosí avrilka...staly 280 dolarů..ty jo ty ji zavidim:)


Abbey dawn v klipu:)

30. srpna 2009 v 23:43
Jedna z holek v tomhle klipu ma na sobě ružobé tričko abbey dawn Rock N Roll:) no ja všichni to chtěj nosit:))

Záskok:))

30. srpna 2009 v 22:51
Ahojte:) ja tady budu teď pomáhat aby to tu nezůstalo stát:) Takže doufam že budete s blogem pořád stejně spokojení jako dřív. Budu se snažit:))

Dovolená:)

30. srpna 2009 v 15:35 a----------------

Asi tu nic nového nebude jedu na dovču:) tak se mějte hezky:)

Evan Taubenfelda

29. srpna 2009 v 9:54 Avril Lavigne :)
Konečně je na internetu píseň a videoklip k písni Aviina kamaráda Evana Taubenfelda 'Evan Song'Avril v této písni zpívá. Můžete ji slyšet asi ve 3. minutě a 30. sekundě, kde zazpívá jen pár slov: "IIt's so beautiful it makes you want to cry"

TADY se mrkněte mně se ta písnička teda líbí:)
rozhovor o své kolekci Abbey Dawn

28. srpna 2009 v 9:48 Avril Lavigne :)

Když byla Avril v Torontu, poskytla webové stránce TeenFlare.com asi dvouminutový rozhovor o své kolekci Abbey Dawn
TADY se můžete podívatpomoc

26. srpna 2009 v 8:19 a----------------

Ahoj na blog už není vůbec čas v neděli odjíždím na dovču a pak škola tak jsem se chtěla zeptat jestli mi nechce někdo s blogem pomáhat nebo spíš pokračovat:Dkdyž tak mi napiště email a dám vám heslo:)
Abbeyyy Dawnnnn

20. srpna 2009 v 12:09

Abbey Dawnnnn

15. srpna 2009 v 13:35

black star

14. srpna 2009 v 18:25 Avril Lavigne :)

Reklaama pro čr TADY mužete ju vidět už i na očku:)


Anglie,Francie moje fotky:D

14. srpna 2009 v 11:32 ----------------av
Tady jsou ty slíbené fotky z Anglie A F rancie bylo to tam užasný:)dala jsem sem jen pár fotek je jich moc fotila jsem každou kravinu:Dtak tady jich pár máte:)

v Londýně Madam Tussaud tam bylo strašně moc lídí a všichni se s nima chtěli fotit tak ty fotky nejsou nic moc:-D
tady už v Paříži:D

tady ty ulice byla uplně dlouhá a všude byly obchody hlavně s oblečením:D
naše kafčo:D

pohledz eifelovky
a tady ta ženská vypadala jako Pink tak jsme si ju museli blejsknout:D

abbey nové

14. srpna 2009 v 9:28


August 10 - Los Angeles

11. srpna 2009 v 14:57 Avril Paparazzi 2009-2010-2011

Po dvouch týdnech dovolené v Saint Tropez se Avril vrátila zpět do Spojených států.Avril na sobě měla nové Abbey kalhoty.

Canon

11. srpna 2009 v 14:54 Avril v roce 2009


Avril Lavigne ve studiu: Exkluzivně s EW

9. srpna 2009 v 21:07 Novinky o Avril
Avril Lavigne neměla v úmyslu začít nahrávat nové album. "Prostě se to stalo" řekla o stále nepojmenované deskce, která výjde 17. listopadu. "Natočila jsem tu desku jinak než jsem byla zvyklá natáčet desky."

Sedíme ve studiu v Tarzaně (Kalifornie), její nohy s vysokými botami má položené na mixážním pultu. Dnes 24letá pop-punková princezna sotva vypadá o den starší než když "Complicated" rozbouřilo rádiové vlny v roce 2002. "Sedím na piánu v předsíni a píšu a on je ve studiu a je to prostě 'Hej. Mám to ráda.'"

"On" je Avrilin manžel a frontman kapely Sum 41 Deryck Whibley, který použil jejich společné domácí studio k produkování 8 z 9 písní, které zatím nahrála. "Myslím, že to bude mít i nadále ducha stejně jako předchozí deska" řekl. "Je to víc smysluplné, má to větší dosah, více emocí. Cítím, že je to něco víc než jen materiální věc."

Lavigne vypadá nadšená, že má takového domácího produkčního partnera. "Zná mě. Trávíme spolu hodně času" směje se svým typickým chichotáním. "A skvělou věcí je, že když něco nahrává a mě se to nelíbí, můžu říct 'Ne, ne, ne, nelíbí se mi to tak. Trochu jinak.' nebo můžu přijít a říkat 'Moc se mi to líbí. Pokračuj.'"

Právě ukázka skladby "Black Star", která byla původně natočena jen kvůli reklamě na její vůni, zahájila proces nahrávání tak, že deska výjde v listopadu. Lavigne zahrála pro EW tuto ukázku a dvě kompletní skladby s názvem "Everybody hurts" a "Darling". První má akustický začátek, který exploduje v hlasitý refrén se slovy "Everybody hurts some days."

Druhá je zamilovaná píseň, kterou Lavigne napsala, když jí bylo 15: "Vždycky se mi tahle písnička líbila" řekla, "ale nikdy jsem ji nenahrála." Na desce se objeví i další písničky, které napsala už kdysi, třeba jedna, kterou napsala v 17 letech, a jedna, kterou složila ve 20. "Vždycky jsem měla materiál, ale někteří lidé, se kterými jsem pracovala, o to neměli zájem" odpověděla, když jsem se jí zeptali, proč ty nahrávky nevydala už dříve. "Někteří lidé říkali 'Jsi malá holka. Co ty můžeš vědět?' Už vím jak to funguje. Je to moje 4. deska. Není to věda o lítání. Myslím, že o mě předtím lidé pochybovali a už se konečně můžu rozhodovat 'Udělám tohle.'"

Obě nové písně dokazují, že se opět vrací ke stylu svých prvních dvou alb. "Best Damn Thing bylo určené pro zábavu", vysvětluje. "Všecko co jsem měla ve své mysli se promítlo v mých živých vystoupeních, běháním po pódiu, kdy jsem byla obklopena davem. Tuto desku chci opravdu, ale opravdu zpívat. Začali jsme nahrávat songy a některé z nich jen s akustickou kytarou a vokály. Miluju takové vystupování, takže jsem opravdu cítila, že je čas natočit desku v tomto stylu. Prostě se to všechno točí kolem akustiky, vystupování, vybrací a emocí."

Přemýšlela, že udělá turné přestavující nové album, a tak může přenést své emoce přímo na publikum. "Chci kolem sebe jen ticho a předávat emoce pomocí akustických písní" řekla.

Ještě jí to zabere mnoho práce, než desku vydá, ale Lavigne nevypadá, že by z toho byla unavená. "Moje nové heslo je 'rovnováha'" řekla. "Pracuj tvrdě, hraj tvrdě. Možná by to mohlo být na obalu alba: Pracuj tvrdě, hraj tvrdě...dě*ko." A pak ještě poznamenala: "Přísahám Bohu, že jsem dneska nic nepila, jen zelený džus" a usmála se. "Proč tak působím?" Malá sk8er girl konečně vyrostla, cítí se spokojená a prokazatelně šťastná a dělá na albu, které ukáže, kam se v životě dostala. "Vždycky jsem byla ve svých textech upřímná" řekla, "Myslím, že když jsem byla mladší, tak víc, ale teď se k tomu chci vrátit. Víte jak to myslím? Nezkouším psát perfektní popové písně. Jen zkouším psát upřímné písničky, ikdyž zní něco divně nebo někomu texty nedávají smysl."

"Tenhle rok budu mít 25. 25, ale ne 35! Půlka ze mě se už opravdu chová dospěle a druhá půlka je ještě mladá. Až budu opravdu stará, myslím si, že budu bláznivá a zábavná a zůstane mi ta mladá duše. Ale jo. Jsem dospělá. Ale někdy se pořád cítím jako v 19ti." Zase se zasmála. "Někdy se stále oblíkám jako v 19ti. Nemyslím si, že někdy budu super dokonale sofistikovaná. Vždycky budu taková."

na prodej v Japonsku

6. srpna 2009 v 9:17
Abbey Dawn šaty jsou na prodej v Japonsku od konce července 2009 v prodejnách KERASHOP, VVPVISALIA a Julia.moje zeď:D

5. srpna 2009 v 19:16 Sbírky s Avril
Představuju vám mou zeď:D.Omlouvám se za kvalitu je to foceno mobilem:)moc toho nemám Avril nesbírám od začátku asi tak necelý dva roky:)ještě pár plakátu mám na dvěřích:)


nové abbbey

2. srpna 2009 v 15:40