Srpen 2008

Moje(skoro:-D)tapeta s Petrou

31. srpna 2008 v 16:11 Petra Němcová umělecké fotky
Něco tam bylo a něco jsem přidala:-)

13. komnata Petry Němcové

31. srpna 2008 v 15:41 Petra Němcová umělecké fotky
TADY určitě se mrkněte je to hezký a smutný:-(

Vždy s láskou Petra jedna z nejlepších knížek

31. srpna 2008 v 15:28 Petra Němcová umělecké fotky
Tady máte kousek z téhle úžasné knížky je to Prolog
Kchao Lak, Thajsko
10.30 hod.
Bolest.
Přivedla mne k vědomí. Celým tělem a v nohou mi pulzovala ostrá, mučivá, netuchající bolest.
Moje nohy.
Otevřela jsem oči a sklopila pohled dolů. Celou spodní polovinu mého těla zalila špinavá, černá voda. Na nohy jsem si neviděla. Ruce, holé, samý šrám, rozbolavělé a krvácející, objímaly palmu. Opřená o kmen jsem se držela nad hladinou. Všude kolem byla černá, olejovitě slizká voda plná trosek. Zvedla jsem oči. Nade mnou se klenulo modré, průzračné, klidné nebe. Slunce svítilo. Kde to jsem? Kde je Simon? Co se stalo?
Rozpomněla jsem se.
Byli jsme se Simonem v bungalovu, když se přihnala voda. Seběhlo se to tak náhle, že jsme neměli ani vteřinu na rozmyšlenou. Voda se na nás valila ze všech stran. Strhl nás běsnící proud. Na zlomek vteřiny před tím, než nás příval vody rozdělil, jsem uviděla Simonovu tvář.
"Petro!" křičel. "Petro! Co se děje?"
Nedokázala jsem mu odpovědět. Nevěděla jsem to. A potom mi zmizel. O pár vteřin později jsem ho znovu zahlédla. Zmítal jím bouřící proud vody. Byl jen pár metrů přede mnou. Za ním vyčnívala z vody střecha domu.
"Chyť se střechy! Chyť se střechy!" křičela jsem na něho. A potom mi znovu zmizel. Nevím, jestli mě slyšel nebo ne. Modlila jsem se, aby se měl čeho chytit. Byla jsem si jistá, že to dokáže. Simon je skvělý plavec. Určitě bude v pořádku.
Nedokázala jsem poznat, kterým směrem se voda valí. Musela jsem se něčeho pevně chytit, aby mě to neodneslo. Uviděla jsem další střechu. Natáhla jsem ruce a ze všech sil, které jsem v sobě dokázala najít, jsem se chytila jejího okraje. Nohy mi neustále strhával proud. Běsnící voda s sebou brala všechno. Kusy dřeva, kovu a nejrůznější trosky, které mi narážely do boků a nohou. Visela jsem na té střeše a křičela bolestí a strachem. Rozbije mě to na kousky. Poprvé mě napadlo, že umřu.
Vodní proud jako zázrakem začal slábnout. Vytáhla jsem se na střechu. Běsnící živel mi serval šaty z těla. Zůstala jsem úplně nahá. A potom se stejně rychle jako ta první vzedmula další obrovská vlna a převalila se přes střechu. Neudržela jsem se a stáhlo mě to pod vodu. Horečnatě jsem kolem sebe tloukla rukama a snažila se prorazit silnou vrstvu trosek, která mne dělila od hladiny. Zoufale jsem se snažila nadechnout, dokud mi nedošel dech. Přestala jsem bojovat, poddala jsem se a začala polykat inkoustově tmavou vodu. Rozhostil se ve mně konejšivý klid. Poddala jsem se tichu. Nechť se stane cokoli, ať již Bůh rozhodne jakkoli, má to tak být.
V ten okamžik, aniž bych pro to cokoli udělala, jsem vyplavala na hladinu. Zaklonila jsem a lapala po dechu. Nade mnou se klenulo modré, nekonečně modré nebe. Ještě nikdy v životě jsem nebyla tak šťastná, že vidím nebe.
-----------------------------------
9.58 hod. (dvanáct minut před úderem tsunami)
Nevzpomínám si, že bych kdy byla šťastnější. Byla jsem v Thajsku, v zemi, již mám ráda, a se svou láskou, Simonem Atletem. Simon byl fotograf a tvořili jsme pár již osmnáct měsíců. Chystali jsme se společně strávit již druhé Vánoce a Nový rok v netradičním duchu. Obvykle naši společnou dovolenou zařizoval Simon, ale tentokrát jsem všechno udělala já. Obrátila jsem se na cestovní kancelář v Los Angeles. Agentka byla Thajka a opravdu si dala záležet, aby mi zajistila pohádkový pobyt. Pro mě to byla v pořadí již pátá cesta do Thajska, pro Simona první. Chtěla jsem, aby spolu se mnou poznal svěží zeleň té země, její vůně, slunce, oceán a jídlo, které se v ústech rozplývá, kulturu té země a především tamní lidi. Thajci jsou ti nejmilejší lidé, s jakými jsem se kdy setkala, dobrota z nich vyzařuje zevnitř. Není to nic naučeného. Je to přirozené. Sepnou ruce a skloní hlavu k pozdravu, kterým vám zároveň vyjadřují i úctu. Půvab a vyrovnanost k tomu samozřejmě patří. Zamilovala jsem si tu zemi. Od mé poslední návštěvy uplynuly skoro tři roky, ale jakmile jsme dorazili na místo, poznala jsem, že jsem "doma".

Petra Němcová: Přísně tajná návštěva Prahy!

31. srpna 2008 v 13:10 Petra Němcová umělecké fotky
Světoznámá supermodelka českého původu Petra Němcová (29) navštívila v pátek tajně Prahu. Její pobyt v České republice trval jen šest hodin.
Během velmi krátké cesty stihla Petra nakoupit starožitnosti a poobědvat oblíbené sushi.
Jedna z nejkrásnějších modelek světa včera do Prahy přiletěla z Dubaje, kde byla na návštěvě u svého nového milence, ropného magnáta Badera Jafara.
Její šestihodinová "inkognito" cesta do rodné vlasti je však obestřena tajemstvím. Fotoreportér Blesku totiž Němcovou zastihl ve starožitnictví, jak nakupuje vzácné skvosty. Potom se modelka odebrala na oběd do své oblíbené sushi restaurace na Smíchově a hned odletěla do Francie.
Celou dobu dělal Petře doprovod podnikatel Roman Hajabáč (31), který je zároveň jejím manažerem pro střední Evropu. Před časem měl podnikatel krátký románek s modelkou Petrou Faltýnovou (30). Že by mu teď podlehla i Němcová? "Mojí jedinou láskou je Bader," vzkázala Blesku topmodelka.Info o čtvrtém albu & rozhovor

28. srpna 2008 v 13:13 Novinky o Avril
Těšíte se na nové album? Máte proč! Avril nedávno v rozhovoru pro Los Angeleské noviny prozradila,že už má napsané nějaké písničky. Pokud máte po veselém a ulítlém albu chuť spíš na jemné a hlavně akustické písničky myslím,že se toho můžete dočkat. "Když jsem byla naposledy doma,napsala jsem pár hodně dobrých písniček,ani ne moc do rádia spíš takové pomalejší,folkové" tvrdí Avril. "Na novém albu by pár takových písniček mohlo být ". Nemůžeme se dočkat :) Už dlouho se neobjevil nějaký interview s Av o Abbey Dawn že? :D Neuvěřitelné. Už ani nevím kolikátý rozhovor to je,nicméně je to tak. Tentokrát se Avril zeptala na pár otázek televize WJZ z Baltimoru. Podívejte se na rozhovor s Avril o Abbey Dawn s názvem "Kafe s Avril Lavigne" tady.

MTV Europe Music Awards

27. srpna 2008 v 11:24 Novinky o Avril
6.listopadu se v britském Liverpoolu uskuteční další ročník MTV Europe Music Awards 2008. A Avril má letos takové štěstí,že může být nominována až ve 4 kategoriích! Konkrétně to jsou Most Addictive Track v překladu Nejvíc Návykový Song,kde soutěží s When You're Gone,dále Act of 2008, Headliner a Best Act Ever.

Máme skvělou možnost Avril nominovat,hlasovat můžete kolikrát chcete takže klikněte na miniaturku,projeďte kategorie a tam,kde to bude možné hlasujte pro Avril! Minulý rok Avril Best Act Ever vyhrála,tak zopakujme to ještě letos avšak ve větším množství!


Abbey Dawn video a nový trička

24. srpna 2008 v 13:15
Dále je tu další video. Avril nedávno byla hostem v japonské show jménem Ontama Pod. Po dobu celého videa můžeme Av vidět v jakési raketě nebo místnosti,jak bych to nazvala :D Ptají se jí na různé otázky,většinou o tom,jak se jí líbí v Číně. Na konci Avril absolvuje kvíz,kde má poznávat své písničky. Zajímavé a vtipné,určitě se podívejte.

Další šperky

23. srpna 2008 v 16:44

Fotky z klipu

23. srpna 2008 v 16:39


Líčení podle Petry Němcové

23. srpna 2008 v 12:08 Petra Němcová umělecké fotky

Líčení podle Petry Němcové - princeznou za pár minut

Topmodelka Petra Němcová se může pochlubit zářivými zlatými loknami a svěží pletí. Abyste dosáhla podobného vzhledu, samotné líčení vás nezachrání. Nejprve se věnujte zdraví pleti a vlasů. K líčení vám pak postačí pudr, světlá lesklá rtěnka a hravé stíny, které můžete zvolit v odstínech zelené, modré či fialové barvy.


Abbey Dawn Clothes → Kousky fanoušků

22. srpna 2008 v 16:30
Tohle patří Melisse
Tuto sbírků hadříků Abbey Dawn vlastní Stephanie

A nakonec tohle patří Patricii

zdroj↓↓↓

The Best Damn Tour 2008 live in Toronto

22. srpna 2008 v 10:20 Novinky o Avril
Na oficiální stránce se objevilo promo video k DVD The Best Damn Tour 2008 live in Toronto. Video je asi 5 minut dlouhé a můžeme vidět celý záznam posledního songu koncertu jménem Sk8er Boi. DVD má u nás vyjít 8.září ale už dnes si jej můžete před-objednat.

fox interview

22. srpna 2008 v 10:18 Novinky o Avril
Avril dělala interview pre televíznu stanicu FOX. Opět je to o Abbey Dawn, ve videu se dokonce objavi nejaké nové věci!

Koncert v Malajsii - Jak je to tedy doopravdy?

22. srpna 2008 v 10:16 Novinky o Avril
Nebylo to tak dávno,co jsem vám ukazovala promo plakát ke koncertu v Malajsii. Dnes už je ale koncert v ohrožení,vládě se totiž nelíbí,že tam Avril bude vystupovat,myslí si totiž,že by dobře nezapůsobila na tamní mládež. V úterý na povrch vysvitla zpráva,že koncert byl oficiálně zrušen. Jako důvod Malajsijská vláda uvedla,že je Avril Lavigne "příliš sexy". Fanoušci se pobouřili a několik z nich zavolala organizátorům koncertu Galaxy Group. Šok přišel poté,co Galaxy Group vyvrátilo,že by měl být koncert zrušen,naopak prohlásili,že koncert přizpůsobí pravidlům,které Malajsie stanoví. Malajsie už Avril jednou zamítla snad už tentokrát fanoušci budou spokojeni. Koncert je stále platný,Avril se má v Malajsii ukázat 29.srpna v hlavním městě Kuala Lumpur.

Avril má moc sexy pohyby, nesmí na pódium

21. srpna 2008 v 17:01 Novinky o Avril
Kuala Lumpur - Kanadská rebelka Avril Lavigne se pilně připravuje na své asijské turné, problémy ji ale zřejmě budou provázet hned od začátku.
Úvodní koncert měsíčního putování po městech Asie, který se má konat 29. srpna v Kuala Lumpur, totiž čelí nečekané vlně protestů.
V pondělí přednesli představitelé malajské opoziční strany radikálních islamistů své vládě návrh, aby vystoupení úspěšné rockové hvězdy zrušila. Zpěvačka hitů Complicated nebo Girlfriend podle nich na pódiu předvádí příliš sexy pohyby.
Mladé křídlo Pan-malajské islamistické strany (PAS) si navíc myslí, že koncert třiadvacetileté hvězdy by vrhal špatné světlo na oslavy malajského dne nezávislosti. Svátek osvobození Malajsie od britské koloniální nadvlády se totiž slaví pouhé dva dny po velkolepé show kanadské zpěvačky.
"Pro nás je příliš sexy… To není dobré pro malajské diváky. Nechceme, aby se naši lidé, naši dospívající, nechali ovlivnit jejím vystupováním. Chceme jen slušné umělce. Takové, kteří jsou dobrými vzory," prohlásil Kamarulzaman Mohamed, jeden z představitelů strany, která mimo jiné usiluje o zavedení práva sharia. Strana PAS je ostatně kritikou zábavných pořadů, které by mohly poškodit morálku společnosti, nechvalně proslulá.
Kamarulzaman dále uvedl, že v uplynulém týdnu již zaslal protestní dopisy na ministerstvo kultury, umění a tradic a také starostovi města Kuala Lumpur.
Pracovnice ministerstva kultury, které spravuje vystoupení všech zahraničních umělců, dodala, že koncert Avril Lavigne ještě povolení nedostal. Výbor se ale má sejít v úterý, aby posoudil žádost organizátorů, kterou obdržel rovněž v minulém týdnu.
Mluvčí organizátora koncertů se cítil zaskočen a popřel, že by show mladé umělkyně mohla obsahovat nějaké škodlivé prvky. Podle pracovnice ministerstva, která si ale nepřála být jmenována, si firma Galaxy Group byla téměř jistá, že povolení obdrží. Odezva úřadů totiž zatím zněla veskrze příznivě.


Petra Pro Alo Diamonds

19. srpna 2008 v 11:24 Petra Němcová umělecké fotky
Petra je tváří značky Alo Diamonds, která vyraběla korunku pro Česko Miss 2008.Korunka v hodnotě 1 250 000 korun je poseta 1 162 diamanty a 118 barevnými přírodními polodrahokami.Výroba trvala společnosti ALO Diamonds půl roku.
A tady jsou nějaké fotky
Kliknutím zavřete okno

Petra Při Natáčení Videoklipu O Praze s Taňou Kuchařovou

19. srpna 2008 v 11:23 Petra Němcová umělecké fotky
Bývalá nejkrásnější žena světa Taťána Kuchařová a jedna z nejžádanějších světových top modelek Petra Němcová se daly poprvé pracovně dohromady a natočily videoklip lákající turisty do našeho hlavního města.
Táňa Kuchařová a Petra Němcová při natáčení videoklipu o Praze
Táňa Kuchařová a Petra Němcová při natáčení videoklipu o Praze
Táňa Kuchařová a Petra Němcová při natáčení videoklipu o Praze
V Hotelu Intercontinental
Táňa Kuchařová a Petra Němcová v hotelu Intercontinental při natáčení videoklipu o Praze
Petra Na Letišti
Petra Němcová na ruzyňském letišti při natáčení videoklipu o Praze
Táňa Kuchařová a Petra Němcová při natáčení videoklipu o Praze
Intercontinental
Petra Němcová v hotelu Intercontinental při natáčení videoklipu o Praze
Táňa Kuchařová v hotelu Intercontinental při natáčení videoklipu o Praze
Petra Se Svou Manažerkou Karolínou Bosákovou
Petra Němcová se svou manažerkou Karolínou Bosákovou
Petra Němcová se svou manažerkou Karolínou Bosákovou
Letiště
Táňa Kuchařová a Petra Němcová na ruzyňském letišti při natáčení videoklipu o Praze
Táňa Kuchařová a Petra Němcová při natáčení videoklipu o Praze
Táňa Kuchařová a Petra Němcová při natáčení videoklipu o Praze
Táňa Kuchařová a Petra Němcová při natáčení videoklipu o Praze
Táňa Kuchařová

Petra na miss Čr

19. srpna 2008 v 11:22 Petra Němcová umělecké fotky
Petra Němcová na večírku po finále finále České Miss 2008 shodila boty a tancovala bez nich
S Marošem Kramárem - SlovenskýHerec
Maroš Kramár a Petra Němcová na večírku po finále České Miss 2008
S Alainem Delonem - Francouzský Herec
Porotci Alain Delon a Petra Němcová na finále České Miss 2008
Porotci Alain Delon a Petra Němcová na finále České Miss 2008
Petra s Korunkou
Topmodelka Petra Němcová na finále České Miss 2008
S Vítězkami A Alainem Delonem
Alain Delon s vítězkami a Petrou Němcovou na finále České Miss 2008
Při Předávání Korunky Vítězce Elišce Bučkové
Michaela Maláčová, Alain Delon, vítězka Eliška Bučková a Petra Němcová na finále České Miss 2008
Maroš Kramár a Petra Němcová v přenosu
Moderátor Maroš Kramár a Petra Němcová na finále České Miss 2008
Při Nasazování Korunky
Supermodelka Petra Němcová korunuje Českou Miss 2008 Elišku Bučkovou
Korunka
Česká Miss Eliška Bučková s Alainem Delonem a Petrou Němcovou

dopis Avril-l.Org

16. srpna 2008 v 9:23 Novinky o Avril
včera Avril webmiss Melisse z avril-l.org odepsala. Opravdu nevýslovné štěstí. Melissa jí poslala fan knížku,plus střapaté papuče s logem TBDT. Avril jí na oplátku poslala podepsanou fotku,kterou Melissa sama fotila,trsátko a dopis. Krom toho,že v dopise děkuje,píše,že se právě chystá na turné do Asie,těší se ale už se nemůže dočkat až bude zase doma a psát nové songy. No myslím,že pokud se na nás štěstí usměje album by jsme mohli čekat už v příštím roce.

Řetězák na přání Martina:-P

13. srpna 2008 v 10:26 Něco málo o mně.?..
Jaký máš za mobilní telefon?
... lg ke970 shine
Máš na něco úchylku?
... nn
Kolik kostek cukru si dáváš do čaje?
... nesladim:-P
Máš nejlepší kamarádku?
... jj dvě
Mars nebo Snickers?
... Mars
Jaká je tvá nejoblíbenější písnička?
... avril lavigne dont tell me
Bojíš se pavouků?
... jo
Mattoni nebo Aquilla?
... Aquilla
Jaký je tvůj nejoblíbenější sport?
... VolleyBall :)
Chodíš často do školy?
... poslední měsíce moc né:-P
Máš svůj životní sen? Jaký?
... nEchám si pro Sebe
Chipsynebo popcorn?
... Brambůrky:-)
Co jsi naposledy viděla v kině?
... Bathory
Nosíš brýle?
... občas:-D
Jaká je tvá špatná vlastnost?
... je jich víc:-D
Jaká je tvá dobrá vlastnost?
... nevím:-P
Matika nebo chemie?
... Matika! Chemii nesnáším:-D
Sport nebo kultura?
... Sport!
Hranolky nebo americké brambory?
... Hranolky.
Jaký šampon používáš?
... sTŘÍDÁM .je...panthehair,gliss kur,capillan,elseve..
Nej Jogurt : activia s musli
Nej sušenky : Bebe ..jejich víc
Nej pití : ice tea
Nej příloha : těstoviny
Nej zelenina : Paprika
Nej ovocko :broskev
Nej čokoláda : Milka
Nej zmrzlina : nutela
Nej nanuk : Různě...
Musik
Nej písnička :dont tell me
Nej skupina :billy talent
Nej zpěvák :žadnej..možná robie williams
Nej zpěvačka : avril
Nej rádio : Evropa 2
Právě teď :
Zamilovaná ? myslím že né...
Nálada ? nic moc
Na co myslíš? na všechno možný
Co dnes podnikneš ? nevím
Posloucháš něco? jj
Když se podíváš z okna vidíš? pole,stromy,cestu,baráka,palach
Práávě si v pokoji s ? sama:-P
Kolikátého a kolik je? // 13.srpna 10:15
Co si pouštíš nejčastěji?// všechno možný...hlavně Avril:-D
no? ...no? No?// co? : D
Máš MSN? nn
Cos naposledy jedl/a? oplatky:-D
Co tě dnes naštvalo? nic:-P
message.gif image by spookys-graphixPoslední zpráva z icq? // od Bandas:-D
Překvapil tě dnes někdo něčím? // nee
Kolik si dnes měl/a nepřijatých hovorů?//žadnej:-D
Jedl/a/s dneska čokinu?// nene..
Máš rád/a zelený japka? // Jjj
Jakou máš nejradši zmrzku? // nutala
Co teď právě posloucháš? jednu písničku z Bathory
Díváš se někdy večer na hvězdy? // jj z postele mám na ně výhled:-)
people.gif image by spookys-graphixS kým si naposled byl/a? // před chvilkou tady byla kočka:-D
Tvůj vztah k lízátkům? // mnam:-D..nejlepší byli na Jardu:-D
Co Vánoce? Dáš dárek? // ty ještě nejsou:-D
Kolik si včera dostal/a mailů? // asi 3 :D
Co si naposled nakreslil/a? üž jsem dlouho nemalovala:-P
tv.gif image by spookys-graphixJaký film jsi viděl/a naposledy? // něco na primě
love-1.gif love image by spookys-graphixZamilovaný/á? // asi né
1)Sleduješ seriály? jj
2)Jaké nejvíc? Lost a Gilmorky
3)Proč je sleduješ? Jsou dobrý:-)
5)A kdo se ti tam nejvíc líbí? Nevim
6)Sleduješ Vyvolení? sledovala
7)Koho tam máš nejradši? nevím:-D
8)Proč zrovna jeho/jí? ..
9)Chtěla bys bejt ve vile Vyvolených?..jj
10)Koukáš na Horory? pořád
11)Proč zrovna na to? jsou nejelpší:-)
12)A jakej je nej filmík? Pach krve,Hory mají oči,Protivný sprostý holka
13)A co třeba Medvídek Pů? dobrej:-D..taky někdy koukám:-D
14)Chceš aby se blížil konec? to ej ejdno:-P
15)Koukáš na DvD? Jj
16)Do kolika koukáš na Tv(když chodíš do školy)? kolem 10. 11.
17)A chceš něco říct? tak jo
18)Vážně? jj
19)Tak já ti to teda řeknu! ok
20)Tot'..Poslední otázka! Super
1) Čokoláda / HOrká čokoláda ?..čokoláda
2) Pro holky → skejťák nebo emo kluk ?...emo kluk:-)
3) Černá / Růžowá ?ružoová
4) Horor / komedie ? horor
5) Olsenky / Kaulitzowi (TH ) ? olsenky
6) Pop / Rock ?oboje
7) Diskotéka / Techno párty ? diskotéka
8) Coca cola / pepsi cola ? asi pepsi
9) Sonny Ericsson k750 i / Nokia 3310 ? Newim
10) Holka / kluk ?... kluk:-D
11) Proč ??protože sem holka :P
12) Wčela / wosa ??Včela
13) Wepř / hachna ??Nevim
14) Hudba / ticho ??Hudba!
15) Hodiny / hodinky ??hodinky ? asi jo
16) Slachowací záchod / kadibudka ??Spalchovací
17) Proč ↑ ??prlotože je to lepší:-D
18 ) Faqt jo ??jj :-P
Jaký wlastnosti bys chtěla mít ??jen ty kladný:-D
19) Zwířecí řeč / widět do budoucnosti ??budoucnost
20) Umět krásně kreslit / krásně zpíwat ??zpívání