Červenec 2008
Petra Nemcova at the Icons Of Music II Auction Benefit

25. července 2008 v 19:29 Petra Němcová umělecké fotky
Sympatická supermodelka Petra Němcová se skutečně narodila jako velmi krásná dívka. S přírodním vzhledem si sice v modelingu nějakou dobu vystačila, avšak v průběhu posledních pěti let se začalo zdát, že se rodačka z Karviné rozhodla v počtu plastických operací konkurovat Michaelu Jacksonovi (49). Postupně si totiž nechala vylepšit téměř každou část svého těla.
Ačkoli Němcová podrobnosti úzkostlivě tají, zdroje z jejího okolí naznačují, že takovýchto úprav absolvovala nejméně dvacet. Nejvíce jich prý prodělala po tragédii tsunami v Thajsku v prosinci 2004. Sama tenkrát vyvázla "jen" s vážnými zraněními, zato její tehdejší přítel fotograf Simon Atlee († 33) ve vlnách zahynul.
Proč ale Petra vůbec šla tolikrát pod nůž? Říká se, že topmodelka, jež je velký vzor pro mnoho dívek a žen, je se svým tělem extrémně nespokojená. Proto si nechala chirurgicky zdokonalit poprsí, nos, rty, oči...Němcová je na sebe a svou postavu tak náročná, že mnohdy hazarduje se svým zdravím: Aby zhubla, nadměrně užívala projímadla a hladověla, čímž si rozhodila metabolismus natolik, že když se opět vrátila k relativně normální stravě, začala závratnou rychlostí přibývat na váze.
Na řadu proto musela přijít liposukce problematických partií. Ani tento zákrok však modelce nepřinesl kýženou spokojenost s jejím vzhledem. Měl totiž velmi nepříjemný následek - tuk se jí začal ukládat do tváří a paží. Musela si tedy nechat odsát tuk z obličeje.
Aby už nepřibírala, dodržuje známá kráska opravdu striktní dietu: Je přísná vegetariánka a konzumuje pouze jídla obsahující opravdu minimální množství kalorií. Na jejím jídelníčku se nejčastěji objevují mořské řasy, artyčoky a další nepříliš výživná zelenina. Z takto drastického odříkání je jasně vidět, že se Petra kvůli svému vzhledu skutečně trápí.
Její rozumnější kolegyně z modelingové branže by jí jistě poradily, že jsou i jiné osvědčené recepty, jak si udržet štíhlou postavu, než jíst jen chaluhy. Například pravidelný sex. Ale i v této oblasti má Němcová, zdá se, smůlu. S britským zpěvákem Jamesem Bluntem (34) se rozešla kvůli jeho opakovaným nevěrám a nevyšel jí ani románek s úspěšným hollywoodským hercem Seanem Pennem (47). Exmanžel popové královny Madonny (49) se po chvilkovém rozptýlení s půvabnou Češkou dal opět dohromady se svou ženou herečkou Robin Wright-Penn (42), s níž byl od loňského prosince v rozvodovém řízení.
Zdá se, že na toho pravého partnera si Petra bude muset ještě počkat. Nebo snad neustále uměle zdokonaluje své tělo právě kvůli ­naivnímu přesvědčení, že se potom bude více líbit mužům? Pak tedy doufejme, že ví, kdy s plastickými úpravami přestat - aby nakonec doopravdy nedopadla jako Jackson. Příliš hezký pohled by to pravděpodobně nebyl.Petra Němcová novou tváří katalogu Otto

25. července 2008 v 19:26 Petra Němcová umělecké fotky
Petra je ve světě známá jako topmodelka, nejvíce se ale "proslavila" až jako oběť vlny tsunami v Thajsku.Topmodelka Petra Němcová prožila v Thajsku peklo, když ji smetla vlna tsunami a připravila ji o její tehdejší lásku, fotografa Simona Atleeho. Petra momentálně žije v New York City, ale domů se vrací i několikrát za rok. Založila charitativní nadaci Šťastná srdce a snaží se pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba.
Ale v partnerských vztazích už tolik šťastná není. Dlouhou dobu byla přítelkyní britského zpěváka Jamese Blunta, ale tento vztah už je minulostí. Poslední dobou se často objevovala ve společnosti herce a bývalého manžela světové star Madonny Seanna Penna, o jejich vzájemných sympatiích však Petra zatím urputně mlčí.
Sama Petra má však o svém budoucím partnerovi jasnou představu. "Imponují mi pozorní muži se smyslem pro humor. Je mi jedno, z jakých jsou kruhů. Opravdu!" vyjádřila se Petra pro jeden bulvární deník.

Hlasujte pro Avril:-)

21. července 2008 v 14:44 Novinky o Avril

Blíží se další předávání cen a to konkrétně MTV Video Music Awards 2008. Letos poprvé můžeme my,fanoušci,vybrat nominované. Avril je v kategorii Best Female Video se svými dvěma videami When You're Gone a Girlfriend remix. Fanoušci Avril na světě se ale dohodli,že budeme hlasovat pro When You're Gone. Kliknutím zde se dostanete na stránku,kde můžete pro Av hlasovat. A jelikož jsou to nominace Avril má nespočet konkurentek,například Rihannu,Britney Spears,Madonnu či Mariah Carey.Bohužel stránka vyžaduje registraci. Já vím,je to otravné se registrovat,taky to nemám ráda ale pokud chceme Avril pomoct,tak se prosím registrujte,vyčkejte na potvrzovací e-mail a pak vzhůru hlasovat pro WYG. Registrace zabere sotva 3 minuty ;) Hlasovat koneckonců můžete i pro Girlfriend Remix ale více hlasů se očekává u WYG. Čili je to větší šance na nominaci. Hlasovat můžete už jen 3 dny takže si pospěšte! A navíc hlasovat můžete kolikrát chcete takže takových 100 kliknutí na WYG neuškodí :D Mimochodem pro hlasování musíte kliknout na tu miniaturku s Av,nikoliv na text pod ním:-)

A další novinka je že:Avrilin první singl z desky The Best Damn Thing zvaný Girlfriend konečně dostal svou korunku a stal se tak nejsledovanějším videem na YouTube vůbec! Není to skvělé? Je! Girlfriend porazila silného konkurenta Evolution of Dance!

A aktuální stav sledovanosti mezi Girlfriend a Evolution of Dance?
Girlfriend 93,062,279 shlédnutí
Evolution of Dance 92,999,041 shlédnutí.


Rozhovor s Avril

20. července 2008 v 20:17 Novinky o Avril
Avril nedávno vystupovala v Bruselu (Belgii) a tam se jí také jeden belgický časopis zvaný Joepie zeptal na pár intimnějších otázek ;) Zde jej máte..

J:Co považuješ za svoji nejhorší a nejlepší vlastnost?
A:No myslím,že ta nejlepší je zároveň i ta nejhorší. Je to upřímnost. Možná jsem někdy upřímná až moc. Kromě toho jsem taky ale velmi milá. Věřím v takovou tu věc,vše co uděláš se ti jednou vrátí,znáš to.

J:Kde jsi potkala svého manžela Derycka Whibleyho?
A:Jsme u stejné nahrávací společnosti,takže jsem ho potkávala často. Ale je to tak všude,muzikanti se setkávají různě na festivalech,koncertech,předávání cen a tak. A my dva jsme oba z Kanady takže tak..

J:Byla jsi divoký typ ve škole?
A:No podle toho,co pokládáš za divoký typ,haha. Možná jsem nebyla nejoblíbenější holka ve škole,ale každý věděl,kdo ta Avril Lavigne je. No když si vezmeš,že jsem si jeden den spletla copky a ještě další týden je nosila celá škola,tak to bylo v pohodě.

J:Teď když jsi vdaná,stala jsi se víc slušnější nebo vážnější?
A:Tak to ani náhodou,jsem pořád ten stejnej člověk. Rozdíl je možná v tom,že teď častěji vařím pro svého manžela ale nezměnila jsem se v nějakou domácí puťku,to ne. Deryck i já umíme být někdy pořádně divocí.

J:Vážně? Pověz nám,jak moc.
A: No třeba zrovna nedávno byl Deryck tak opilý,že plaval ve fontánce,která nám stojí před domem! Úplně jsem umírala smíchy když jsem viděla,co dělá. Nebo já jsem se zase nedávno pozvracela na záchodech u nás v domě. No naštěstí se tomu Deryck jenom smál.

J:Říká se,že když jsi si Derycka brala,byla jsi ještě panna. Je to pravda?
A: Ne,samozřejmě,že není! Rodiče mě vždycky učili,že sex před svatbou je špatný. Ale pokud to vezmeš úplně doslova. No prostě si myslím,že je to spíš o tom mít nějaký pud sebezáchovy a já vím,že jsem se nikdy nechovala jako nějaká běhna.

J:Už jsi někdy zkoušela drogy?
A:Ne,nikdy. Ani to nechci zkoušet. A vůbec nechci s tím mít nic společného,když jsem na turné svojím muzikantům z kapely nedovolím aby brali drogy,protože nechci aby v mé blízkosti něco takového bylo.

J: Co jsi myslíš o tvých kolegyních jako je Amy Winehouse a Mary-Kate Olsen,které nemají zrovna spořádaný život?
A: Je to hloupé. Jasně,můžeš zapařit,můžeš se opít ale jednou za čas ale ne každý týden. Taky nejsem svatá,ale udržím se a vím jak na sebe. Tohle by moje kariéra nesnesla.
OplAtkY

20. července 2008 v 19:13 Obrázky na téma


zmrzka

20. července 2008 v 19:12 Obrázky na téma


MuFfiNy

20. července 2008 v 19:11 Obrázky na téma


RaffAeLlo

20. července 2008 v 19:10 Obrázky na téma
Crossaint

20. července 2008 v 19:07 Obrázky na téma

Kinder

20. července 2008 v 18:38 Obrázky na téma
Zdroy:verusha

♥Nutella♥

20. července 2008 v 18:36 Obrázky na téma


mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam:D


O novém dvd a turné

20. července 2008 v 9:33 Novinky o Avril

Managment Avril potvrdil,že DVD bude obsahovat bonusový materiál. Sice DVD není ještě úplně dokončené,protože se pořád něco opravuje či přidává ale mělo by vyjít na začátku srpna. Také managment potvrdil,že koncerty,které Avril zrušila nahrazeny nejspíš nebudou. Takže turné v Jižní Americe již nebude pokračovat a bohužel ani do Austrálie Avril nezavítá. Je pracovně vytížena.video na propagaci Abbey Dawn

18. července 2008 v 17:19

Tak tady máme video na propagaci Abbey Dawn u Kohl's ! Ve videu se kromě Avril objevuje i Plain White T's anebo Vanessa Carlton.Abbey Dawn launch at Kohl's in Alhambra

18. července 2008 v 17:10

HROZNÝ BOTY:D


Avril V.I.P v Praze!!!!:-((

16. července 2008 v 20:08 Novinky o Avril

setkání meet and greet být nemělo, tak proběhlo, co to má znamenat?!


Další videa v dobrý kvalitě celkem

11. července 2008 v 17:58 Avril v Praze
Complicated
začátek:-))
a předkapela IMODIUM :


Abbey Dawn -videjko

11. července 2008 v 17:44

Další videa z Prahy:-))-ty jsou dobrý.-)

11. července 2008 v 17:23 Avril v Praze
Girlfriend
When you're gone
My happy ending
The best damn thing
I'm with you
SK8er boy
The Best Damn Thing
My Happy Endign

Změna Avril

11. července 2008 v 17:10 Avril ostatní fotky:)
IMAGE AVRIL


Od dětství po součastnost...jak se Avril změnila?
Abbey Dawn -fotky

10. července 2008 v 21:52