Květen 2008

Fotka která se mi líbí:P

28. května 2008 v 17:26 Avril ostatní fotky:)
Nevím proč ale tady ta fotka se mi strašně líbí..:D Avril to tam samozřejmě sluší...fakt hezká:-))


FILMY ONLINE

17. května 2008 v 14:32 Filmy online
TADY JE PLNO FILMU

Avril v Sabrině mladá čarodějnice

10. května 2008 v 23:58 Avril ve filmu
Kopírovat jen se zdrojem!!!


Význam tvého jména

10. května 2008 v 12:26 KravinyxD
Je to celkem kravina no... Ale jako drsný :)

Před svatbou×Po svatbě

10. května 2008 v 12:21 KravinyxD
Dialog před svatbou:↓
ONA: ahoooj!
ON: nooo konečně!
ONA: chceš abych odešla?
ON: ne, ne, co ti šibe? už jen ta představa je hrozná!
ONA: miluješ mě?
ON: samozřejme, celé dny a noci!
ONA: a podvedl jsi mě už někdy?
ON: ne, nikdy, proč se tak hloupě ptáš?
ONA: a budeš mě líbat?
ON: jasně, při každé příležitosti!
ONA: a byl by si schopný mě někdy udeřit?
ON: si se zbláznila, vždyť přece víš jaký jsem!
ONA: můžu ti důvěřovat?
On: ano
ONA: miláčku

Dialog pár roků po svatbě:přečtěte si to zdola nahoru! ↑


NEKONEČNO

10. května 2008 v 12:17 Něco málo o mně.?..
NEKONEČNO Kam až se dostaneš??XD
Hej upa největší mazec :Dprostě se zkus doklikat do nekonečna
Avril Lavigne: Spoutaná dračice

9. května 2008 v 16:19 Novinky o Avril
Chceš, aby tvůj manžel žárlil, nebo si tě už vůbec nevšímá? Proč ses najednou nechala vyfotit polonahá?
Ne, v našem manželství je vše úplně v pořádku. Odjakživa jsem ale byla dost ostrá a slovo ne nepovažuji za odpověď. Takže když jsem dostala tuhle nabídku, samozřejmě že jsem na ni kývla.

Co na to ten tvůj chlap?
Nic, co by? On se taky občas producíruje do půli těla nahej. A taky mi to nevadí.

To je snad něco jiného...
To teda ani náhodou. Mě jeho tělo vzrušuje stejně jako moje jeho. A abych řekla pravdu, někdy jsem k vůli tomu fakt vzteklá. Obzvlášť když vidím, jak po něm čumí jiné holky. Kdyby po něm někdy nějaká vyjela, bez váhání bych jí rozmlátila držku. Chtít ukrást někomu partnera považuji za jeden z nejhorších hříchů a zločinů. Partnerství a manželství jsou přece posvátné svazky.

Jsi pěkně ostrá, nepřeháníš trochu?
Vůbec ne. Jenom se chovám jako správná žena. Od mého prvního úspěchu jsem prostě vyrostla, jestli sis náhodou nevšiml, a vážný vztah taky člověka změní. Život je prostě změna, nechápu, jak může někoho tolik udivovat, že se měním i já. Neznamená to, že bych nějak měkla, ale začínám v sobě víc vnímat ženu než poblázněnou mladou holku. Když vidím na ulici popelnici, tak už do ní nekopnu. Začínám být femina...

Femina? Co to je?
Něco jako bohyně - ne, to je vtip. Zkrátka se snažím zvýrazňovat svoji ženskost. Projevuje se to i v oblečení a najala jsem si taky vizážistu a stylistu. To je dobře, pomáhají mi vybírat oblečení na různé akce a navrhují líčení. Je to fajn, i když klienti jednoho stylisty vypadají občas stejně. A také míň piju. Omezila jsem hlavně pivo.

Takže dáma? Plivání na fotografa na ulici není zrovna dámské chování...
To bylo na moje narozeniny. Chtěli jsme s manželem mít hezkou oslavu a nějaký paparazzi nás otravoval před klubem. Koho by to nenaštvalo? Paparazziové jsou svinsky dotěrní a nechci, aby omezovali moji svobodu.
Avril LavigneAvril musela kvůli ztrátě hlasu přerušit turné

9. května 2008 v 11:36 Novinky o Avril
New York - Kanadská zpěvačka Avril Lavigneová musela kvůli ztrátě hlasu odložit několik koncertů v rámci svého turné Best Damn Tour. Pětiměsíční turné, které zahájila v březnu, zahrnuje i koncert v Praze, kde by měla vystoupit začátkem července.
"Byla jsem nemocná celou dobu turné," řekla podle internetového serveru BBC třiadvacetiletá zpěvačka s tím, že měla třikrát chřipku, což ji vyčerpalo. Nyní u ní lékaři diagnostikovali akutní zánět hrtanu.
Dva termíny byly zrušeny minulý týden, a nyní dalších šest vystoupení v Kalifornii a Washingtonu.
"I když jsem nechala svůj hlas několik dní odpočívat a pak jsem zkusila zpívat, nic ze mě nevyšlo," řekla Lavigneová v sobotu po zvukové zkoušce v kalifornském Anaheimu.
"Upřímně se omlouvám všem fanouškům," uvedla zpěvačka. Na svém webu připomněla, že je to poprvé v její kariéře, kdy musela rušit svá vystoupení.
Turné k nové desce Lavigneové The Best Damn Thing by mělo pokračovat v Británii, kde by ho mělo odstartovat vystoupení 26. května v Glasgowě. V Praze měla evropskou koncertní sérii uzavřít 8. července v O2 Areně; před české publikum se vrátí tři roky po zdejší premiéře.
Kanadská rockerka Lavigneová se narodila v roce 1984 v městečku Napanee v Ontariu, zpívat začala v místním kostelním sboru. V deseti letech zvítězila v soutěži vyhlášené místním rádiem a od třinácti začala hrát na kytaru a skládat vlastní písničky, které rozesílala nahrávacím společnostem.
Nenechala se však vmanipulovat do role popové hvězdičky a proslavila se v roce 2002 deskou Let Go. Alba se prodalo čtrnáct milionů kusů a získalo osm nominací na ceny Grammy. Další album Under My Skin jí vyšlo o dva roky později.

Zpráva od Avril

9. května 2008 v 11:33 Novinky o Avril
Hej lidi,
jsem teď jednoduše doma. Celé tour jsem byla nemocná a teď jsem ztratila hlas. Nikdy jsem během své kariéry nemusela zrušit nějakou show, teď je to poprvé. Mizerně!

Moc se omlouvám. Byla jsem na cestě 60 dní v kuse. Měla jsem třikrát chřipku, ale vždycky jsem to nějak přešla. Myslím, že to se mnou jde z kopce. Odehrála jsem v Texasu 4 koncerty v řadě (což bylo pro mé hlasivky moc) a v úterý ráno se ve Vegas probudila bez hlasu. Myslím, že to byl důvod zrušit ten koncert, ale já myslela... stěží! Zůstala jsem ve Vegas a dala do toho vše ale nečekaně se to křížilo s mým krkem. Musela jsem vyloučit některé songy.

Když jsem se včera probudila, bylo mi jasné, že nebudu schopná zpívat. Můj hlas je zasáhnutý. Včera jsme přijeli domu a šla jsem k doktorovi. Přilepil mi aparát dolu na krk.... ewwww, byla jsem umlčená!!! Bylo to docela vtipné, myslím.... řekl mi, že mám akutní zánět hrtanu.

Tak, jasně, je to strašné. Předpokládala jsem, že včera odehraju koncert v San Diegu a budu zítra učinkovat v show Jay Lena a dnes živě vystoupím s Ryanem Seacrestem, ale musela jsem to zrušit. budu se teď dva dny snažit doma získat zpátky svůj hlas a doufat, že se brzy vrátím. Děkuji za pochopení. A ještě jednou se upřímně omlouvám.
Tady zdrojík

Dobrýx)

7. května 2008 v 12:24 Taneční videa:)

Cutie

3. května 2008 v 12:28 Avril v roce 2005