Srpen 2007


Channing tatum info

28. srpna 2007 v 19:16 Channing Tatum fotky:-))
Profese herec Datum narození: 26.04.1980 Místo narození: Cullman, Alabama, USA Znamení: Býk

Životopis: Průlomovým rokem Channinga Tatuma se stal rok 2006. Na začátku roku přišlo dobové drama A Guide to Recognizing Your Saints (2006, r. Dito Montiel), které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku Super náhradník (She's The Man, 2006, r. Andy Fickman) inspirovaném Shakespearovou Dvanáctou nocí.

Ve stejném roce ztvárnil postavu Tylera, tanečníka, který se kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce ve snímku Let's Dance (režie Anne Fletcher)

Channing Tatum se narodil v Alabamě a vyrostl na Floridě. Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi režírované Kinka Usherem. Jeho přirozené charisma a talentu v těchto reklamách mu přineslo pozornost mimo jiné i Hollywoodských producentů.

V roce 2004 se poprvé objevil v episodě televizního seriálu CSI: Miami. V roce 2005 si zahrál ve Spoušti (Havoc, r. Barbara Kopple) a pak v Coach Carter (r. Thomas Carter). Ten samý rok si ještě zahrál motorkářskou hvězdu Rowdyho Sparkse ve filmu Supercross (r. Steve Boyum) a také získal titulní roli v pilotním snímku The Prince (r. Gavin O'Connor).Oblečení a věci s Avril

24. srpna 2007 v 20:26 Věci a oblečení s Avril
NEW! Avril Manga 'Rockin' Girly T-shirt
NEW! Avril 'Best Damn Thing' Girly T-shirt
NEW! Avril 'Checkered Photo' Girly T-shirt
Avril Stripe Tee
NEW! Avril 'Pink Stars' Unisex Zip Hoody
Best Damn Thing Button Pack
Avril Bonez Pin Packs
Avril Rawk Pins (4 Pack)
Avril Lavigne Punk Stripe Hand Bag
X Patch Pack
Avril Logos Sticker Collection
Black Tie Girly Tee
Skull Sleeve Girly Tee
A TYHLE VĚCI SI MUŽETE OBjeDNAT V METALSHOPU: http://www.metalshop.cz/xLB-avril_lavigne
polštář Avril Lavigne 1 - ZAKR
polštář Avril Lavigne 2 - ZAKR
hodiny Avril Lavigne 1 - ZAKR

Under My Skin-fotky další

4. srpna 2007 v 16:41 Avril v roce 2004
PRO ZVĚTŠENÍ KLIKNĚTE..:)