Duben 2007


Mnam :D...

28. dubna 2007 v 13:34 Darkness & colorfull:)
A to nejlepší na konec:))))


Diplomy za 5 bleskovku:))

20. dubna 2007 v 17:40
SNAD SE VÁM BUDOU LÍBIT:)

5 bleskovka

19. dubna 2007 v 19:05
1)Nejoblíbenější fotbalista??
2)Nejoblíbenější věc??
3)Nejoblíbenější knížka??
4)Nejoblíbenější mlska??
5)Nejoblíbenější pití??
6)Nejoblíbenější zvíře??
7)Nejoblíbenější barva??
8)Nejoblíbenější číslo??
9)Nejoblíbenější písnička??
10)Co chcete na diplom??:)
Vyhrává prvních 6

Pár hezkých citátu:)

19. dubna 2007 v 17:10 Citátky:-)
Nedovol, aby Tě strach z prohry,vyřadil ze hry!...

Milujeme ty, co nás odmítají, odmítáme ty, co nás milují.

Láska je kouzelná. I když jsi sám kouzelník, nikdy nepochopíš její kouzla.-

Láska je jako popel, ikdyž dohoří, může ještě chvíli hřát ve vzpomínkách."
"K tomu abychom se zamilovali nám stačí jediný pohled. K tomu abychom zapomněli nám však někdy nestačí celý život."

Když lásku máš nic a nikoho nevnímáš..."

"Láska je jako příklad z matematiky.Sčítáš,odčítáš dělíš,ale nakonec stejně zjistíš že si udělal chybu.Chceš ji opravit ale nejde to protože zvoní!"

"Na lásku není jiný lék než ještě víc lásky." (

"Nikdy neopouštěj někoho koho miluješ pro někoho ,kdo se ti líbí,protože ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje..."

"Nikdy neříkej že nemužeš,když nechceš.Protože až jednou příjdou dny kdy budeš chtít,tak nebudeš moci"

"Láska je jako delfín,který se houpe v nekonečném lesku tvých očí.Tak je nezavírej,protože se říka,že delfíni ve tmě umírají."

Žádný muž či žena není hoden tvých slz a ten co je, tě nerozpláče.

Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak by jsi ty chtěla, neznamená, že tě nemiluje, jak nejvíc umí.

Opravdový přítel je ten, kdo ti nabídne ruku a dotkne se tvého srdce.

Nejhorší způsob někoho propásnout je sedět hned vedle něho a vědět, že ho nemůžeme mít.

Nikdy se nemrač i když jsi smutný, protože nikdy nevíš, kdo se může zamilovat do tvého úsměvu.

Světu jsi možná jen jednou osobou, ale jedné osobě můžeš být celým světem.

Laska je jako snehova vlocka.Kdyz uz ji konecne chytis a myslis si,ze ji pevne drzis,roztaje....

Užívej si toho, co máš, protože to co máš , můžeš zítra už navždy ztratit...!!

Ber vše, co ti život dal, radost, bolest, žal i lásku, život je jen karneval, v němž stokrát změníš masku.

"Přátelé jsou jako hvězdy-nevidíš je pořád, ale přesto víš, že existují."

Pravý přítel je ten, který o vás ví vše, a stejně vás má rád."

"Přátelství je jedna duše, nacházející se ve dvou tělech."

"Pravý přítel je ten, který příjde, když všichni odcházejí."

"Každý z nás jsme anděl s jedním křídlem. Abychom mohli létat, musíme se obejmout."

"Chovejme se ke svým přátelům tak, jak si přejeme, aby se oni chovali k nám."

"Přátelství je slunce, které nikdy nezhasne."

"Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel."

"Až osud vezme ti cos miloval, až ztratíš zač bys život dal, až zklame tě celý svět, pak poznáš co je přátelství a co pro něj musíš vytrpět!"
"Utrhl jsem květinu a ona mi zvadla. Chytil jsem motýla, ale brzy zemřel. Až pak jsem pochopil, ze krásy je třeba dotýkat se srdcem..."
,
,Každá květina v sobě lásku skrývá,však objeví ji pouze ten,kdo se kolem dívá'':-)

"Nejbolestivější je vedle někoho sedět, někoho se jen tak letmo dotýkat, plakat pro něj po nocích a vědět, že ho nikdy nemůžeme mít..."

"Rozestřela jsem své sny pod tvé nohy, našlapuj lehce, protože šlapech po mých snech..."

Nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi ted neraďte jak mám žít...

Život je jako knížka,jen hlupák ji rychle prolistuje,ale moudrý člověk ji přečte pořádně,protože ví,že jí může přečíst jen jednou.

Potkala se láska s přátelstvím a ptala se ho-proč jsi tady?Přátelství jí odpovědělo-já vyčaruju úsměv tam,kde ty zanecháš slzy..
Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se někdy dělil s jeho radostí...

Nikdy nečekej na zítřek, když máš někomu říci, že ho máš rád ..

....Lev...

14. dubna 2007 v 14:37
klíčové slovo pro Lva: vítězím

znamení podle živlů: Oheň

Silná stránka: sebedůvěra

Slabá stránka: přecitlivělost

Barva vhodná pro toto znamení: zlatá, zlatožlutá, bílá (bílé světlo jež v sobě obsahuje všechny barvy spektra)

Stromy a keře přináležející tomuto znamení:
palma, vavřín, platan, oleandr

Léčivá bylina pro znamení Lva: heřmánek, měsíček, třezalka

Kameny pro znamení Lva:
diamant, jantar, topas, tygří oko

Štastný den v týdnu: neděle (den Slunce)

Jak ho můžeme poznat
Tito lidé kráčejí rovně a hrdě, s pružností kočky. Připomínají skutečného lva nebo lvici s hřívou vlasů a klamně líným pohledem. Ale nezapomeňte, že lev je vždy připraven k útoku, cítí- li se ohrožen. V tomto znamení se vyskytuje značný podíl modrých očí, ale mnoho lvů Lvů, zvláště žen, má temně hnědé oči. Jejich vlasy bývají převážně tmavé, většinou vlnité, často divoce trčící. Lvi mívají výrazně prokrvenou pleť.
JEJICH CHARAKTERISTIKA:
( 23.7. - 22.8.)
Žena - Lev - Kočičí mazlení
Žena narozena ve Lvu je opravdu někdo. Má perfektní make-up, účes, oblečení i chování. Miluje být středem pozornosti a být obklopována obdivovateli. Lvice je protikladné stvoření, nespoutané a křehké, svůdné, nevypočitatelné. Když hledá muže, tak jde za ním jako za kořistí. Protože potřebuje být obdivována, tak ráda flirtuje.
Lvice má velmi citlivý nos a přitahují ji muži, kteří krásně voní. Vzrušuje ji svalnatá postava. Miluje svádění muže, když má dojem,že ho dost vzrušila, své vystoupení skončí, protože chce být hýčkána. V milování odmítá těžkopádnost a hrubost. Nemá sklon k experimentům ani k výstřednímu sexu.
Muž - Lev - Milostný akt s rituály
Mezi mladým a starým Lvem existuje velký rozdíl. Když dochází k jeho přeměně, tak se z výstředního větroplacha stává usedlý muž. Mladý Lev je hvězda manéže. Upoutává na sebe pozornost všech žen a ostatní muži blednou závistí. Libuje si v luxusu, protože toto znamená kvalitu.Jeho chování je extrovertní.
Nepoctivost a zbabělost jsou v jeho rozporu.
Ženy a sex jsou pro Lva stejně důležité jako potrava. Je to silný sexuální bytost. Jeho žena ho musí náležitě uspokojovat a podle toho o ní také dobře pečuje. Vzrušuje ho, když se žena chová zdrženlivě, protože potřebuje cítit, že je dobyvatel. Když se miluje se ženou, potřebuje pocit, že její tělo zcela vlastní.Pro Lva je důležitá harmonie s milovanou osobou, pocit, že oba dávají i berou.
Hodí se k sobě? A proč?
Lev - Beran
Zde to jiskří při prvním setkání. Beranova agresivita tuší ve Lvu rovnocenného protivníka a jejich uchvacující sexualita tomu taky odpovídá. Tento vztah je založen na neustálém mocenském boji.
Problém této konstalace spočívá v tom, že Beran se nerad vzdává svého dominantního postavení. Lev samozřejmě nechce být degradován.. Většinou to bývá Lev, kdo se cítí omezovaný.
Lev - Býk
Od partnera Lva může Býk hodně očekávat, je však pro něj obtížné se mu přizpůsobit. Musí zvládnout lví autokratický komplex. Býk bude profitovat ze sexuálně lví velkorysosti. Lev umí snadno zraňovat a to Býkovi nedělá dobře. Aby si byli spolehliví partneři,tak musí být oba velmi trpělí.
Lev - Blíženec
Lev velmi rychle vytuší, že Blíženec je pro něho nebezpečí, nedá se tak snadno okouzlit. Zde příjde Blíženci vhod jeho nadání řeči.
Při sexu Blíženec může uplatnit dar nápaditosti, protože Lev se nechá rád laskat. Velkolepé experimenty si však Blíženec se Lvem neužije. Lev je zvyklý se rozhodovat sám a potřebuje pro sebe hodně volného prostoru. Vztah bývá velmi obtížný. Blíženec si nedokáže odpustit lidi ovlivňovat a dělat z nich hříčku svých rozmarů. Lva však takto zkrotit nedokáže.
Lev - Rak
Rak je ze Lva fascinován. Líbí se mu jeho síla a jistota. Lev stabilizuje Rakovy nálady, poskytuje mu klid a bezpečí. Lvi dokáží být neúprosní. Stačí jedna malá hádka s touto bytostí toužící po harmonii, a v příštích třech dnech Raka přejde smích - a taky má po sexu. Lvi potřebují hodně chvály a uznání, toto Rak umí dát.
Budou-li se navzájem akceptovat, bude toto spojení nejen velmi vášnivým milostným vztahem, ale také dobrým manželstvím.
Lev - Lev
Oba milují výstřednosti, zpočátku je to svede dohromady, ale později je to zase rozdělí. Jí vadí jeho výstřední způsob života. Jemu vadí její hrdost a sebejistota. Ve všedním životě oba touží po nezávislosti a svobodě, však nikoli ve stejném směru. Tak nemůže jeden druhého kontrolovat, což je pro Lva důležité. Při sporech musí vždy jeden ustoupit.
Lev - Panna
Lépe funguje vztah mezi Lvicí a Pannou, protože Lev ženu v Panně moc nepřitahuje.Lev si nemůže nikdy být jistý svou partnerkou, protože ta se skrývá za maskou. Je přítulná, ale někdy se chová chladně. Když ale Lev svou Pannu miluje, tak mohou spolu harmonicky žít.
Lev - Váha
Váhy sice Lvu poskytují pocit, že má převahu, tajně se ho však snaží ovládnout a profitují především ze lví velkorysosti. Dvě tváře partnera ve Vahách Lva matou.Ženě ve Lvu by se docela mohl podařit partnerský vztah s mužem ve Vahách, aniž by ztratila své dominantní postavení. Muži ve Vahách se rádi nechávají hýčkat, ale také je lze snadno uspokojit,protože nemají přehnané nároky. Komplikace ale nastávají v sexu. Člověk se Vahách sice také hledá vyrovnanost a hormonii, ale v jiné rovině než Lev.
Lev - Štír
Toto je naprosto náhodná známost. Stává se to, když je Štír v nouzi a panice - když v jistém smyslu prohrál, a Lev toho cudáka hrdě a odvážně vysvobodí. Vztah většinou začíná vášnivě, ale potom chladně doznívá. Většinou vztah ukončí Lev. Je to tím, že Lev namá rád tahání za nos a toto dělá Štír s oblibou.
Lev - Střelec
Tady se setkávájí dvě velké energie a dochází k velkému třesku. Vztah je ale také proto velmi krátký. Střelec je velmi svobodomyslný a Lev si ho nedokáže upoutat na sebe. Je to škoda, protože to mezi oběma sexuálně hodně jiskří. Oba dokáží ve vztahu ctít svou nezávislost, Střelec ale očekává víc tolerance. Jestliže Lev toho hodně překousne, tak vzah může být velmi krásný.
Lev - Kozoroh
Buď se nepotkají, nebo je zasáhne osud. Tady to jiskří díky proměnlivosti Lva až v pozdějším věku. Kozoroh Lva neustále provokuje k debatám a sporům. Pro Lva tento vztah není žádný med. Na druhou stranu se může Lev na Kozoroha spolehnout. V erotickém ohledu si Lev s Kozorohem buď vůbec nerozumí, nebo se společně dostanou do sedmého nebe.
Lev - Vodnář
Na Lva působí duchaplnost a vtipnost Vodnáře. Oba jsou založeni duchovně. Tento vztah by mohl být velmi romantický. Vodnář Lva mnohokrát předčí také v utrácení peněz. Ekonomicky bývá tento partnerská vztah pohroma.
Lev - Ryba
Toto není optimální partnerství, eroticky je zajímavější. Ryba se dokáže přizpůsobit a Lev tak bude spokojený. Lvu ale začne časem vadit jeho velká oddanost. Lev na své straně potřebuje někoho, s kým se bude moct čas od času dostat do konfliktu. Na psychické úrovni se v tomto vztahu odehrává příliš málo.

....Rak...

14. dubna 2007 v 14:35
klíčové slovo pro Raka: cítím


zanmení podle živlů: Voda


Silná stránka: intuice


Slabá stránka: zatrpklost

Barva vhodná pro toto znamení: stříbrná, fialová, pastelové tóny, modrá (barva vody), zelená (barva vegetace)

Stromy a keře přináležející tomuto znamení:
lípa, oliva, hrušeň, švestka, šípková růže

Léčivá bylina pro znamení Raka: hluchavka, koniklec, kontryhel

Kameny pro znamení Raka:
perleť, měsíční kámen (selenit), křišťál, smaragd, opál

Štastný den v týdnu: pondělí (den Měsíce)Jak ho můžeme poznat
Existují dva základní typy Raka. První má hezký, kruhový obličej, jemnou pleť, široká usmívající se ústa, těměř kulaté oči a poněkud dětský výraz. Druhý typ je běžnější. Nezaměnitelné "račí podoby" si v obličeji okamžitě všimnete - dost velká lebka, převislé obočí a vysoké lícní kosti. Obočí se zdá být spojené v jakémsi setrvalém zamračení, ale není nepříjemné, spíš zajímavé. Tento typ má také výraznou spodní čelist, malé oči, většinou posazené daleko od sebe. Obvykle bývají tito zrozenci výrazně hubené postavy, se širokými rameny.
JEJICH CHARAKTERISTIKA:
( 22.6. - 22.7.)
Žena Rak - Sex v krásném balení
Žena narozená v Raku bývá středem pozornosti. Žena v Raku je agilní, neustále v pohybu. Je otevřená a zvědavá, zkoumá neznámé a stále hledá nové věci, které by pro ni byli zajímavé. Potřebuje společenskou živou atmosféru.
Tato žena hledá lásku, která je víc než čistý sex. Sexualitě se oddává ze zvědavosti, je k lecčemu ochotná, dovede se přizpůsobit, jen nemá ráda extrémy. Najde-li skutečnou něhu, udělá pro partnera všechno. Do ložnice ji mohou zlákat především muži s vážnými úmysly.
Zvláště citlivá je na zadečku a na chodidlech. Nejraději leží pod ním, aby cítila jeho mužnost.
Pro ženu narozenou v Raku sex souvicí s citem a estetikou. Vše hrubé a primitivní jí odpuzuje.
Muž Rak - Mistr svádění
Muž v Raku nenávidí stres a chvat, zdá se, že všemu, co dělá, předchází celý řetězec myšlenek. Rak má občas sklon k nepořádnosti. Muž v Raku nemusí být svým zevnějškem nápadný zjev: to, že je vlastně skutečně atraktivní a že má šarm, člověk zjistí až na druhý pohled.
Je to smyslný člověk a vnímá erotické signály. Jeho zájem však nevzbuzuje jen její zevnějšek. něco na ní musí být, ona smyslnost, která slibuje nejrozmanitější tělosné rozkoše. Pro Raka je krátké dobrodružství druhořadé. Miluje hru na svádění. Jeho nejoblíbenější polohou je ležet pod partnerkou. Pohled na ňadra ho vůbec vzrušuje. Ve své fantazii se muž v Raku většinou ujímá pasivní role, vzrušuje ho především jeho vlastní bezbrannost. Ve skutečnosti je však dokonale aktivní a bude svou partnerku laskat dlaněmi i jazykem.
Hodí se k sobě? A proč?
Rak - Beran
Tato se znamení se k sobě vůbec nehodí, ale zvláštní je, že mezi nimi existuje sexuální přitažlivost. Skopec spatřuje v Rakovi citově smyslovou stránku, již sám postrádá, ale potřebuje ji. Také cítí, že má nad Rakem převahu. Rak ale po čase začne kritizovat jeho egoismus.
Rak - Býk
Býka zaujme Rakova romantická stránka. V Rakovi nalézá vnímavost, něhu a pozornost. Rak je zpočátku váhavý a nedůvěřivý, ale zaujme ho šarm Býka. Rak mívá sklon k povýšenosti a toto Býka zraňuje. Rozdíly mezi Býkem a Rakem nejsou tak vyhraněné a výrazné, aby znemožňovaly partnerský vztah nebo manželství.
Rak - Blíženec
Jen zřídka to mezi nimi zajiskří. Kdyby Rak Blíženci přesto učaroval, musí si Blíženec své spontánní nápady uschovat pro jiné příležitosti. Rak je mimořádně senzitivní a nenechá se snadno strhnout. V sexu lze očekávat dlouhé hodiny něhy.
V partnerském vztahu se Rak projevuje stejně náladově jako Blíženec, jen s tím rozdílem, že Rak se hněvá, když se mu něco nelíbí. Jestli vládne harmonie v ložnici, tak můžou spolu žít hezky. Rak však rozhodně není partner, který Blížence doplňuje nebo mu do všedního dne vnáší klid.
Rak - Rak
Když se setkají dva Raci, tak to buď mezi něma zajiskří nebo si jdou z cesty. Protože znají zcela přesně svůj protějšek, mohou mít mimořádně harmonický sex. Velmi důležitý je společný rozhovor. Výčitky a hádky se v tomto vztahu ndají snadno odstranit. Raci totiž neodpouštějí. Manželství Rak-Rak vyžaduje mnoho vnímavosti a uvolněnost.
Rak - Lev
Rak je ze Lva fascinován. Líbí se mu jeho síla a jistota. Lev stabilizuje Rakovy nálady, poskytuje mu klid a bezpečí. Lvi dokáží být neúprosní. Stačí jedna malá hádka s touto bytostí toužící po harmonii, a v příštích třech dnech Raka přejde smích - a taky má po sexu. Lvi potřebují hodně chvály a uznání, toto Rak umí dát.
Budou-li se navzájem akceptovat, bude totospojení nejen velmi vášnivým milostným vztahem, ale také dobrým manželstvím.
Rak - Panna
V tomto seznámení se musí chopit iniciativy Rak, protože Panna je plachá a zdrženlivá. Rak se musí snažit, aby Panna roztála a nebyla tak chladná. Pokud jde o praktické vlohy, má Panna před Rakem jisté přednosti. V partnerském vztahu by Panna snad mohla částečně dostat pod kontrolu chaos v Rakově všedním dnu. Kromě toho jsou oba vnímaví. Ani jeden z nich nemá sklon k hádkám. V partnerském životě by proto neměly být problémy.
Rak -Váha
Váha nedokáže k lidem přistupovat uvolněně a to Rakovi stěžuje situaci, protože rád svádí. Když se mu to podaří a bude trpělivý, tak se mu může Váha plně otevřít. Váha je nanejvýš žárlivá a dokáže vytvořit Rakovi dusnou atmosféru, protože Rak rád flirtuje. Šance tohoto vztahu vzpočívá v tom, že oba touží po harmonii a během času se dokáží dokonale přizpůsobit.
Rak - Štír
Štír zasahuje do Rakova života jako blesk z čistého nebo a Raka okamžitě odzbrojí. Rak se od ní nechá svádět, nehledě na to, že Štír po ničem jiném netouží. Sex mezi Rakem a Štírem je senzitivní a současně vášnivý. Toto bude Raka bavit, dokud nebude chtít Štír experimentovat. Oba mají vlasnosti, které navzájem hledají. Štír je velmi žárlivý! Jediné negativum tohoto vztahu je přemíra emocí. Dojde-li k hádce, pak opravdu lítají třísky.
Rak - Střelec
Dráhy těchto lidí se skříží jen málokdy, protože každý mají jiný cíl.Střelec bude Rakovi připadat podezřelý, protože je neklidný. Střelec může ale Raka v sexuálním životě obohatit svými zkušenostmi. Oba mají sobě co nabídnout.Rak musí poskytnout tomu druhému velký pocit svobody, protože Střeloc má sklon podvádět.
Rak - Kozoroh
V partnerské vztahu přináší Kozoroh dokonalé soucítění a pochopení, ale jen tehdy, když ta práce vyhovuje jemu. Jeho povolání a zájmy jsou mu přednější a na to si musí Rak zvyknout. Kozoroh je netrpělivý a Rak se ho snaží zpomalit. V sexu se představy obou míjejí. Kozoroh neumí dát Rakovi tolik něžnosti, kolik potřebuje. Hluboké, dlouhé přátelství je naprosto myslitelné, ale ne partnerský život.
Rak - Vodnář
Vodnář má pro Raka erotickou přitažlivost. Ovšem společné schůzky nedopadají dobře. Vodnář je neklidný, přelévatý, chodí pozdě a zapomíná na schůzky a to Rak těžce nese. Jsou to ale ideální sexuální partneři. Dovedou být oba velmi svůdní a smyslní. Na milostný poměr bodou oba vzpomínat, manželství však nemá nejlepší vyhlídky.
Rak - Ryba
Tito lidé si jsou symptičtí. Nemají problém spolu navazovat kontakty, protože si jsou povahově velmi blízcí. Vůdčí role se ujímá Rak a Ryba to ráda přijímá. Pro ně problémy neexistují a nemluví o nich. Sex s partnerem narozeným v Rybách může být pro Raka velmi vzrušující. Ryba zase miluje, že Rak s ní zachází něžně a vnímavě. Vyhlídka na harmonický vztah je dobrá.

...Blíženci...

14. dubna 2007 v 14:32
klíčové slovo pro Blížence: poznávám

zanmení podle živlů: Vzduch

Silná stránka: přizpůsobivost


Slabá stránka: roztěkanost

Barva vhodná pro toto znamení: žlutá barva - barva slunce a zlata jako symbol duchovního poznání. Dále všechny "vzdušné barvy" - světle šedá a nebeská modř.

Stromy a keře přináležející tomuto znamení: topol, javor, jeřáb, bříza, lípa, černý bez

Léčivá bylina pro znamení Blížence: jitrocel, sedmikráska

Kameny pro znamení Blížence: růženín, zlatý topas, bílý achát

Štastný den v týdnu: středa ( - Merkur, prostředník)


Jak ho můžeme poznat
Tito zrozenci jsou typičti rychlými, ale ladnými pohyby. Zpravidla bývají štíhlí, čilí a nadprůměrně vysocí. Mnozí mají drobné, ostré rysy. Jejich pleť je většinou bledá, přesti se však snadno opalují. Většina z nich má křišťálově průzračné oči, které těkají z místa na místo. Nikdy neulpí pohledem dlouho na jenou předmětu. Tyto pozorné, nepokojné oči jsou často nejvýraznějším poznávacím znamením. Obě pohlaví mají obvykle vysoká čela, muži často trpí pleší.
JEJICH CHARAKTERISTIKA:
( 22.5. - 21.6.)
Žena Blíženec - Vůdkyně
Je to duch z láhve, rozkošné, záhadné stvoření, jež se objeví náhle. Je to svůdná žena, která umí každého upoutat. Rychle navazuje kontakt a je přátelská.
Její výlety do sexu jsou opravdu dobrodružné, vrhá se do milostných vztahů po hlavě. Romantika je fajn,ale "rychlovka" jí rozhodně nevadí. Vše za předpokladu, že tempo určuje ona. Tato žena většinou vztah začíná jako první. Při předehře dělá víc věcí najednou. Zahrnuje partnera polibky a součastně zkoumá jeho tělo. V sexu je velmi zvídává a myslí neustále na nové variace. V mladém věku často střídá milence. Existuje u ní sklon k bisexualitě.
Muž Blíženec - Dvojnásobný milenec
Když už je dávno po večírku, tak zůstává poslední. Mluví živě a přesvědčivě, slova zdůrazňuje gestikulací. Dovede říct ke každému tématu něco. Blíženci zkrátka musíte naslouchat. Má spoustu zájmů, je zvídavý, miluje extrémy. Blíženec se nepřetvařuje.
Rád překvapuje a partnerku si vybere v okamžiku, kdy to vůbec nečeká. Muž v Blížencích má svou představu, jak by měl sex vypadat, má bohaté sexuální zkušenosti. Žena s ním nepřijde zkrátka.
Během milostné hry rád střídá milostné pozice. Blížencova sexuální partnerka má velnou ruku, jak ho vzrušovat. Blížence nejde šokovat ani nejtajnějšími fantaziemi.
Hodí se k sobě? A proč?
Blíženci - Beran
Vzrušující kombinace! Tady se našli opravdu dva požitkáři. Blíženec je z Berana velmi zvědavý a Beran se nechává unášet Blížencovým šarmem. Jestliže Beran a Blíženec jednou vzplanou, také jim to vydží.
Blíženci - Býk
Blíženec je proměnlivý a Býk je vytrvalý. Je to jeho protipól. Blíženec mu dokáže setrvačnost vyhnat z těla. Rád podlehne Blížencovu kouzlu. Nelíbí se mu na Blížencích jejich proměnlivá nálada. Erotický život je příjemně vzrušující. Blíženec přináší do vztahu hodně zkušeností.
Mohli by se v životě dobře doplňovat, ale Blíženec musí příjmout trochu stability Býka a Býk zase něco z jeho lehkosti.
Blíženci - Blíženci
Jsou to dva větrné mlýny, dochází opravdu k bouřím. Jsou si sympatičtí, ale tolik podobní, že to mezi nimi nejiskří. Kdyby je ale Amor zasáhl šípem, jejich vztah bude vzrušující - v pozitivním i negativním smyslu. Mají společné zájmy, jsou neustále v akci, neexistuje pro ně volná minuta. Předvádějí se v nápadech a toto lze poznat hlavně v sexu.
Neznají nudu, ale příliš mnoho vzrušení není zdravé. Nežijí v harmonii, protože jim v tom brání jejich náladovost.
Blíženci - Rak
Jen zřídka to mezi nimi zajiskří. Kdyby Rak Blíženci přesto učaroval, musí si Blíženec své spontánní nápady uschovat pro jiné příležitosti. Rak je mimořádně senzitivní a nenechá se snadno strhnout. V sexu lze očekávat dlouhé hodiny něhy.
V partnerském vztahu se Rak projevuje stejně náladově jako Blíženec, jen s tím rozdílem, že Rak se hněvá, když se mu něco nelíbí. Jestli vládne harmonie v ložnici, tak můžou spolu žít hezky. Rak však rozhodně není partner, který Blížence doplňuje nebo mu do všedního dne vnáší klid.
Blíženci - Lev
Lev velmi rychle vytuší, že Blíženec je pro něho nebezpečí, nedá se tak snadno okouzlit. Zde příjde Blíženci vhod jeho nadání řeči.
Při sexu Blíženec může uplatnit dar nápaditosti, protože Lev se nechá rád laskat. Velkolepé experimenty si však Blíženec se Lvem neužije. Lev je zvyklý se rozhodovat sám a potřebuje pro sebe hodně volného prostoru. Vztah bývá velmi obtížný. Blíženec si nedokáže odpustit lidi ovlivňovat a dělat z nich hříčku svých rozmarů. Lva však takto zkrotit nedokáže.
Blíženci - Panna
Blíženec musí počítat s tím, že Panna se od něho nenechá ovlivnit. Panna je velice zdrženlivá, senzitivní a introvertní, naprostý protiklad Blížence. Nenechá jen tak nahlédnout do své duše. Blíženec si musí počínat velmi opatrně.
Blíženci - Váha
Tato kombinace je optimální. Váhy touží po vyrovnanosti, zatímco Blíženec se neustále stará o to, aby misky vah rovnováhu ztrácely. I přes toto se navzájem přitahují. Váhy jsou zdrženlivé a Blíženci hýří energií, brzy zjistí, že se velmi přitahují. Váhy dávají Blíženci hodně věcí dobrovolně a Blíženci se to líbí. Jejich erotická fantazie je velmi blízká a Blíženec dává Váze si tyto fantazie plnit. Toto spojení je skutečná trefa.
Blíženci - Štír
Blíženec vidí ve Štíru člověka, který mu může poskytnout nové vzrušení. Štír je aktivní, obratný a díky tomu se k sobě automaticky hodí. Štír je sexuálně otevřený a s Blížencem si vyhraje. Vždy si vyjdou vstříc. Když to v partnerském životě Blíženec přežene, tak ho Štír stáhne. Blíženec naopak poskytuje Štírovy větší elán do nových věcí.
Blíženci - Střelec
Střelcovi se daří neklidného Blížence spoutat. Blíženec to nepozná hned, proto se nebrání. Střelec totiž působí jako upřímná a bezelstná osobnost. Střelec se nechává svést a poskytne Blíženci pocit svedeného.
V partnerském vztahu dává Blíženci pocit jistoty, ale na druhé straně i prostor, který Blíženec potřebuje. Toto soužití je velmi harmonické.
Blíženci - Kozoroh
Kozoroh je pravý protiklad Blížence. Možná právě toto dává Blíženci pocit znovu se pokoušet o Kozoroha. V partnerském vztahu se musí Blíženec utkat s Kozorohem v mnoha zápasech, které mu často nejen zkazí náladu, ale také mu způsobí deprese, zejména, když Kozoroh ukáže svou tvrdohlavost.
Ve společném životě se bude Blíženec cítit jako ve vězení.
Blíženci - Vodnář
Praví společníci pro flirty a toulky. Vodnář je velmi vtipný, srdečný a mnohostranný jako Blíženec. V sexu a erotice je to opravdové terno. Oba přitahuje něco nového a exotického
V partnerském vztahu je Vodnář vnímavý společník. Oba umí společně odstranit problémy. Ideální konstelace.
Blíženci - Ryby
Tito se moc nepřitahují. Blíženec je extrovert a Ryba je introvertní. Možná to Blíženec příliš brzo vzdává. Ryba potřebuje důvěru, trpělivost a stabilní vztah. Toto jí Blíženec neumí poskytnout. Pravděpodobně ani k sňatku mezi těmito znameními nedojde.

...Kozoroh..

14. dubna 2007 v 14:29
klíčové slovo pro Kozoroha: používám

znamení podle živlů:
Země

Silná stránka: trpělivost

Slabá stránka: uzavřenost

Barva vhodná pro toto znamení:
tmavě modrá (vyzařuje z ní klid, koncentrace a vytrvalost)

Stromy a keře přináležející tomuto znamení:
jehličnaté stromy, dub

Léčivá bylina pro znamení Kozoroha
: mateřídouška, meduňka

Kameny pro znamení Kozoroha:
křemen, hnědý jaspis

Štastný den v týdnu: sobota (angl. Saturday, dan Saturna)

Jak ho můžeme poznat
Kozorozi, bez ohledu na to, jaké jsou postavy, působí dojmem, že jsou vzrostlí do země, dokud se vědomě nerozhodnou přemístit jinam. Jejich pohyby jsou klidné, rozvážné. Tyto osoby vždy obklopuje aura melancholie a vážnosti. Mají většinou silné nohy a šikovné ruce, hlas je převážně vyrovnaný a konejšivý. Většinou mají tmavé vlasy, tmavá klidné oči a snědou nebo olivovou pleť.
JEJICH CHARAKTERISTIKA:
( 22.12. - 20.1.)
Žena Kozoroh - Chladný oheň
Lidé si ji váží jako spolehlivé kolegyně, dobré kamarádky ale jako ženu se vším, co se pod tímto pojmem rozumí, ji berou spíš až na třetí pohled.Ženu v Kozorohu může člověk znát už dlouho, ale její opravdové přednosti poznává teprve postupně.Říká se o ní, že dává před společností přednost samotě, což je často pravda, ale stejně ráda je mezi lidmi, debatuje a vůbec se baví. Žena v Kozorohu dokáže být velice povýšená a svými nelítostnými komentáři se umí leckoho hluboce dotknout. Nemá ráda přetvářku. Umí do člověka dokonale prokouknout. Jestliže něco nevyjde tak, jak si to představovala, prodělá si své deprese a pak se z toho opět sama dostane.
Dvě tváře ženy v Kozorohu se uplatňují především v jejím milostném životě.S jednou tváří si chladně a vypočítavě hledá milence podle fyzických předností a bere si, čeho se jí právě zachce, s druhou je bytostí oddanou až do odevzdanosti. Má-li partnera, na němž jí nijak zvlášť nezáleží, je brzy nevěrná. Partnery na sex si hledá sama.
Muž Kozoroh - V pohodlí monogamie
Na prvním místě je jeho povolání, potom on, pak dlouho nic a na konci, žena, kterou miluje. Mnohá žena si řekne, že před takovým mužem raději utéci. Ale tak zlé to zase není. Jen je třeba trochu nahlédnout do jeho nitra a odhalit jeho vtipnou, laskavou a dobromyslnou stránku. Muž Kozoroh je nepřístupný. Má impozantní a zajímavý zjev. Tento muž má svůj denní režim, do kterého mu nesmí nikdo zasáhnout. Kozoroh je pečlivý, ctižádostivý a má profesní úspěch.Muž Kozoroh potřebuje kolem sebe lidi, kteří sdílejí jeho koníčky. Většinou to nějak souvisí s tělesným pohybem.
Kozoroh potřebuje stálou partnerku, jinak se nedokáže milovat. Nemá-li právě přítelkyni, sex pro něj prostě neexistuje, a pokud by od ní byl delší čas vzdálen, je obvykle věrný. Kozoroh svou partnerku miluje se vším všudy, vůči půvabům jiných žen je imunní.
Hodí se k sobě? A proč?:)
Kozoroh - Beran
Kozoroh je chladná rozvaha velmi zdrženlivá. Vlákat tuto zdrženlivou bytost ještě týž večer do postele je nepravděpodobné, ledaže by Beran uplatnil všechen svůj šarm. V posteli zjistí, že Kozoroh není tak zdrženlivý, jak na první pohled vypadá. Skopec může jít s Kozorohem hodně do extrémů.
Aby byl vzat harmonický, tak se Beran nesmí pouštět do svých každodenní zápasů.
Kozoroh - Býk
V sexualitě tu má Býk partnera, který je všemu přístupný. S Kozorohem nepotřebuje svádět a jde se přímo na věc. Býkovy by mohlo ve vztahu vadit, že Kozoroh nevyslovuje svá přání. Kozoroh je velmi uzavřená osoba. Také na nic nezapomíná, ani na hádky. Zato Býk rád zápasí.
Kozoroh - Blíženci
Kozoroh je pravý protiklad Blížence. Možná právě toto dává Blíženci pocit znovu se pokoušet o Kozoroha. V partnerském vztahu se musí Blíženec utkat s Kozorohem v mnoha zápasech, které mu často nejen zkazí náladu, ale také mu způsobí deprese, zejména, když Kozoroh ukáže svou tvrdohlavost.
Ve společném životě se bude Blíženec cítit jako ve vězení.
Kozoroh - Rak
V partnerské vztahu přináší Kozoroh dokonalé soucítění a pochopení, ale jen tehdy, když to práce vyhovuje jemu. Jeho povolání a zájmy jsou mu přednější a na to si musí Rak zvyknout. Kozoroh je netrpělivý a Rak se ho snaží zpomalit. S sexu se představy obou míjejí. Kozoroh neumí dát Rakovi tolik něžnosti, kolik potřebuje. Hluboké, dlouhé přátelství je naprosto myslitelné, ne partnerský život.
Kozoroh - Lev
Buď se nepotkají, nebo je zasáhne osud. Tady to jiskří díky proměnlivosti Lva až v pozdějším věku. Kozoroh Lva neustále provokuje k debatám a sporům. Pro Lva tento vztah není žádný med. Na druhou stranu se může Lev na Kozoroha spolehnout. V erotickém ohledu si Lev s Kozorohem buď vůbec nerozumí, nebo se společně dostanou do sedmého nebe.
Kozoroh - Panna
Kozoroh i Panna si spolu rozumí, mají bezvadné chování a jsou vzdělaní. Panně dělá problém vylákat Kozoroha z ulity. Obě znamení potřebují dostatečný čas, než se sblíží, neboť ani Kozoroh není člověk ,který se rychle rozhoduje. Jestliže se vyvine vztah, tak bude velmi dlouho trvat.
Kozoroh - Váhy
Oba mají podobné vnímání, oba se sbližují opatrně, ale jejich vzájemný zájem vzrůstá.čase na Váhy působí Kozoroh hodně silácky a drsně. Pro ženy ve Vahách je muž v Kozorohu prostě příliš jiný. Jeho sex je jednoduchý, zatímco pro ni je cennější vynalézavost a především vnímavost. Kozoroh působí dojmem,jako by se při sexu jen uvolňoval, třebaže to tak nutně nemusí být. On však občas své pravé city prostě neprojevuje a to Váhu uvádí do nejistoty.
Partnerský vztah pravděpodobně nebude funkční.
Kozoroh - Štír
Štír dokáže přivést Kozoroha k flirtování. Kozoroh je náhle šarmantní a hovorný. Existuje tu samozřejmě erotická přitažlivost, ale k rozhodnému kroku před práh ložnice dojde jen zřídka. Kozoroh stále udržuje určitý odstup, což Štíra uvádí do nejistoty.
Často to bývá nevázaný sex, čím může Štír Kozoroha obšťastnit, neboť i ten má někdy sklon k výstřednostem. Vyjde to však jen tehdy, když je Kozoroh ochoten se podřídit.
Kozoroh - Střelec
Konečně se setkali dva, kteří ví, co chtějí. Na to oba dlouho čekali. Kozoroh vyzařuje spolehlivost a imponuje Střelcovi svým vystupováním. Střelec brzy pochopí, že se setkal s někým, kdo mu nebude dělat scény ani potíže, kdo mu ponechá volnost a nepůjde mu na nervy. Kozoroh jakožto partner zpočátku hodně toleruje, ale postupně se pokouší uspořádat vztah stále více podle vlastních představ, a ty se vždy neshodují s představami Střelce.
Kozoroh - Kozoroh
Důvěřují si od prvního setkání. Vědí, že jeden ve druhém potkal člověka svého druhu, a to jim dává pocit uvolněnosti. Dokonce spolu flirtují, aniž se cítí zavázáni k dalším krokům. V tomto svazku pravděpodobně stejně nevznikne nic víc než sympatie. Oba totiž instinktivně cítí, že by spolu dlouho žít nedokázali.
Kozoroh - Vodnář
S touto kombinací se setkáváme často. Podle úsloví, že protiklady se přitahují, se ti dva na sebe vrhnou, případně se Kozoroh nechá Vodnářem vznést do vzduchu a cítí, že je tento přívětivý vzdušný duch zcela jiný než on. Navíc ho k němu přitahuje jeho tajemnost. Kozoroh také ví, že ve Vodnáři nemá žádného průhledného ani jednoduchého partnera, ale přece mu nedokáže odolat. Vodnářovým šarmem se tady nechá strhnout dokonce i Kozoroh.
Kozoroh - Ryby
Také z tohoto setkání může vzejít úspěšný svazek. Třebaže člověk narozený v Rybách neupoutá Kozorohovu pozornost hned napoprvé, dovede trpělivě čekat na okamžik Kozorohovy slabosti. Kombinace ženy v Rybách s mužem Kozorohem potkávám řidčeji. Tento svazek by mohl být úspěšný, kdyby si oba partneři dopřáli trochu času, aby se jeden druhému přiblížil.

...Beran..

14. dubna 2007 v 14:25
živel:oheň

silná stránka:energie

slabá stránka:prudkost

Jak je můžeme poznat:

Tito lidé majé převážně ostré rysy. Nápadné obočí se často spojuje na kořeni nosu do znamení
Berana, snad jako varovný signál těm, kteří by chtěli Berana zastavit nebo porazit. Berani
se nepohybují zrovna graciézně, (půvabně, ladně) jejich pohyby jsou většinou rychlé, prudké, v
souladu s duševními procesy. Mívají obvykle široká ramena a kráčejí s tělem mírně nahbutým
dopředu. Kosrtu mají silnou a dobře stavěnou, jen málkteří se hrbí. Jejich postoj odráží
sebedůvěru a silné ego.
JEJICH CHARAKTERISTIKA:
( 21-.3. - 20.4.)
Žena - Cílevědomě k extázi
Ženu narozenou v Beranovi nejde prokouknout a práve toto jí dělá přitažlivou a zajímavou.Působí chladně a mužům připadá, jakoby se o ně vůbec nazajímala. Nebojí se jít za novým a neznámým, je odvážná.Jsou to romantické ženy, které mají rády svádění, poklony a lichotky.
Miluje přírodu a ráda v ní tráví klidné chvilky.
Žena narozena v tomto znamení je založená materiálně a proto potřebuje dobrou práci.
Beran - muž - Lovecký pud
Muž Beran je plný protikladů. Navenek působí perfektně, jeho byt je však učiněné provizorium. Dokázal by žít i ve stanu.Beran má rád ostrá a vydatná jídla, důležitý je pro něho efekt. Od tohoto se odvíjí i jeho sexuální život.
Beran je lovec, který hledá svou kořist. Když vystřelí do společnosti své tolik obávané šípy, jež mají dokázat, jak je inteligentní, ale v příštím okamžiku si už svou vyvolenou představuje ve všech možných milostných pozicích. Když mu žena dá najevo, že se jí líbí, tak se jeho dominující role plně rozvine. Od té chvíle všechno řídí. Když je Beran na lovu za kořistí, tak není dobré si s ním jenom tak pohrávat.
Skopec dává přednost dominantnímu postavení. Líbí se mu zejména, když před ním partnerka klečí a on si je bere zezadu, případně ji zvedne a přitiskne ke zdi. Toto ho umí dohnat k šílenství. Miluje ženy, které hlasitě sténají a umí jim přivodit nezapomenutelnou rozkoš.
I když je Skopec dominantní, tak má rád něžné ruce, které ho hladí.
Hodí se k sobě? A proč?:)
Beran - Beran
Setkávají se zde lidé, kteří přesně vědí, co chtějí a oba jsou velmi dominantní. Ačkoliv se toto setkání může zdát zajímavé. Jejich delší soužití i manželství je plné problémů. Oba chtějí být dominantní. Beran má odpor k nevěrám, což vede k neúprosným hádkám.
Tento pár se může shodnout, když se naučí akceptovat přání toho druhého a svá přání občas ponechají stranou.
Beran - Býk
Beran bývá impulsivní a býk uvážlivý. Toto může působit ve vztahu velmi těžkopádně. Aby Beran ulovil Býka, tak musí být zdrženlivý a trpělivý. Býk umí milovat, proto se to Skopci může vyplatit.
Beran - Blíženec
Vzrušující kombinace! Tady se našli opravdu dva požitkáři. Blíženec je z Berana velmi zvědavý a Beran se nechává unášet Blížencovým šarmem. Jestliže Beran a Blíženec jednou vzplanou, také jim to vydrží.
Beran - Rak
Tato se znamení se k sobě vůbec nehodí, ale zvláštní je, že mezi nimi existuje sexuální přitažlivost. Skopec spatřuje v Rakovi citově smyslovou stránku, již sám postrádá, ale potřebuje ji. Také cítí, že má nad Rakem převahu. Rak ale po čase začne kritizovat jeho egoismus.
Beran - Lev
Zde to jiskří při prvním setkání. Beranova agresivita tuší ve Lvu rovnocenného protivníka a jejich uchvacující sexualita tomu taky odpovídá. Tento vztah je založen na neustálém mocenském boji.
Problém této konstalace spočívá v tom, že Beran se nerad vzdává svého dominantního postavení. Lev samozřejmě nechce být degradován.. Většinou to bývá Lev, kdo se cítí omezovaný.
Beran - Panna
Beranova odvážnost podněcuje fantazii zdrženlivé Panny. Panna instinktivně ví, že Beran na lovu se jí snaží obtočit kolem prstu. Beran musí dát Panně předehru, aby se roztoužila.
V tomto vztahu bude mít Beran pocit, že je dominantní, ale ve skutečnosti je to Panna, která drží otěže v rukou.
Beran - Váhy
Toto jsou protiklady. Agresivní Berana a vyrovnaná a klidná Váha. Jestliže se k sobě přiblíží, tak zjistí, co je opravdu spojuje - radost ze sexu. Lidé narození ve Vahách potřebují partnera, který je zasvětí do tajů erotiky. To vše Váze Beran poskytne. Váha ale netouží jenom po sexu, ale po harmonickém vztahu a zde to může zaskřípat.
Beran - Štír
Štír má s Beranem společnou vysokou fyzickou energii. Oba jsou zvyklí rozhodovat a být nezávislí. Tento vzat nepřinese harmonii. Ale v eroticko-sexuálním ohledu se shodují. Toto si můžou vychutnat při delším vztahu.
Beran - Střelec
Střelec má sklon k pesimismu a toto Berana nepřitahuje. Může se ovšem od Berana nakazit jeho lehkostí a dobrou náladou. Beran pokládá Střelcovy trudnomyslné okamžiky za slabosti. Jestliže ho ale pochopí, vyplatí se mu, aby se partnerem v tomto znamení zabýval. Beran zažívá se Střelcem příjemné chvilky erotiky, neboť Střelec je oddaný partner.
Beran - Kozoroh
Kozoroh je chladná rozvaha velmi zdrženlivá. Vlákat tuto zdrženlivou bytost ještě týž večer do postele je nepravděpodobné, ledaže by Beran uplatnil všechen svůj šarm. V posteli zjistí, že Kozoroh není tak zdrženlivý, jak na první pohled vypadá. Skopec může jít s Kozorohem hodně do extrémů.
Aby byl vzat harmonický, tak se Beran nesmí pouštět do svých každodenní zápasů.
Beran - Vodnář
Vodnářova nestálost velmi přitahuje Berany. Při svém dobývání si musí Beran počínat opatrně, protože Vodnář je velký snílek. Vodnář se dokáže přizpůsobit dominantnímu postavení Berana v sexu, ale také dokáže Berana sám překvapit. Vztah Beran-Vodnář může být za předpokladu nezbytného vzájemného pochopení rozmanitý a vynalézavý.
Beran - Ryby
Toto je to pravé partnerství. Beran hraje rád svou roli ochránce a ryba se k němu velmi hodí. Ryba touží po bezpečí a Beran ví, že neulovit partnera jenom na jednu noc. V sexu je to podobně. Ryba se ráda podřizuje a přizpůsobuje a Beran toto miluje. Beran si ale nesmí ve vztahu počínat příliš egoisticky.

..Panna..

14. dubna 2007 v 14:21
Klíčové slovo pro Pannu: analyzuji

ZNAmení podle živlů: Země

Silná stránka: chladnokrevnost

Slabá stránka: nerozhodnost

Barva vhodná pro toto znamení: světle hnědá, písková, béžová, světlá zeleň (všechno tlumené tóny)

Stromy a keře přináležející tomuto znamení:
jeřáb

Léčivá bylina pro znamení Panna: kmín, kopr, fenykl

Kameny pro znamení Panna:
jantar, topas, zelený achát

Štastný den v týdnu: středa (franc. mercredi - Merkup, prostředník)

Jak je můžeme poznat:
Pro tyto lidi je typická štíhlá až šlachovitá postava. Jejich rysy se vyznačují čistotou a klidem. Zaujmou vás především jejich neobyčejně krásné, mírné oči. Většina z nich je velmi hezká, s pohlednými nosy, ušima a rty. Nepostrádají půvab a šarm, vždy je potkáte upravené a pečlivě oblečené. Panny jsou obyčejně menšího vzrůstu, ale mají víc síly, než napovídá jejich křehká postava.
JEJICH CHARAKTERISTIKA:
( 23.8. - 22.9.)
Žena Panna - Na stopě skryté rozkoši
Má vybrané způsoby a dokonalý, pěstěný zevnějšek. už proto upoutává jen určitou kategorii mužů, udržuje však tak jako tak odstup a podvědomě dává najevo, s kým by se ráda dala do hovoru a s kým ne. Při zábavě se většinou chová zdrženlivě, vážně a důstojně. Je skromná a zdrženlivá.
Má zdravý a přirozený vztah k sexu a prostě nechápe, proč se toho s ním tolik nadělá. Nemá ráda, když ji někdo překvapí. A pokud by se jí mělo stát, že byl šla s téměř cizím mužem ještě týž večer do postele, nemusí se o tom nijak moc mluvit. Žen a Panně jinak obvykle vyčkává, jak se vztah vyvine, pak lze myslet i na sex. Partnerovi bude vykládat, že i duševní stránka je ve vztahu mezi mužem a ženou důležitá a že ten, kdo vidí jen čistě fyzické aspekty, nechápe správný význam milování.
Muž Panna - Džentlmen mezi milenci
Jestliže se o někom mluví, že je vždycky "jako ze škatulky", pak je to muž v Panně. Je to dobrý a trpělivý posluchač, je svědomitý, uvolněný a plný humoru. Ženy jsou pro muže v Panně cosi zcela kuriózního. Tyto bytosti musí nejdříve důkladně zkoumat, a to tak dlouho, dokud není přesvědčen, že jistá žena splňuje všechny předpoklady a že si ho zasluhuje. V těchto těžkých zkouškách zřejmě jen málokdo obstojí, proto muži Panny zůstávají často sami a svobodní.
Dává ženě najevo, že se o ni uchází, jsou to však spíš skryté komplimenty, pohledy, drobná gesta, letmý dotykprstů, což je vlastně erotičtější než afekt plný netajeného sexu. Muž v Panně si nikdy nebude počínat nemotorně, nebude se pokoušet svou partnerku překvapis. Muž v panně si užívá sexu, má-li na něj čas a - ovšem - také chuť. Muž v Panně má pro ženy jemný cit. Počíná si velmi vnímavě.
Hodí se k sobě? A proč?:)
Panna - Beran
Beranova odvážnost podněcuje fantazii zdrženlivé Panny. Panna instinktivně ví, že Beran na lovu se jí snaží obtočit kolem prstu. Beran musí dát Panně předehru, aby se roztoužila.
V tomto vztahu bude mít Beran pocit, že je dominantní, ale ve skutečnosti je to Panna, která drží otěže v rukou.
Panna - Býk
Velmi se přitahují. Panny potřebují neustálé povzbuzování a vzrušení a to u Býka nachází. Býk musí dbát na to, aby neupustil uzdu svému temperamentu, aby to Pannu nevylekalo. Partnerství v této konstalaci může fungovat.
Panna - Blíženec
Blíženec musí počítat s tím, že Panna se od něho nenechá ovlivnit. Panna je velice zdrženlivá, senzitivní a introvertní, naprostý protiklad Blížence. Nenechá jen tak nahlédnout do své duše. Blíženec si musí počínat velmi opatrně.
Panna - Rak
V tomto seznámení se musí chopit iniciativy Rak, protože Panna je plachá a zdrženlivá. Rak se musí snažit, aby Panna roztála a nebyla tak chladná. Pokud jde o praktické vlohy, má Panna před Rakem jisté přednosti. V partnerském vztahu by Panna snad mohla částečně dostat pod kontrolu chaos v Rakově všedním dnu. Kromě toho jsou oba vnímaví. Ani jeden z nich nemá sklon k hádkám. V partnerském životě by proto neměli být problémy.
Panna - Lev
Lépe funguje vzah mezi Lvicí a Pannou, protože Lev ženu v Panně moc nepřitahuje.Lev si nemůže nikdy být jistý svou partnerkou , protože ta se skrývá za maskou. Je přítulná, ale někdy se chová chladně. Když ale Lev svou Pannu miluje, tak mohou spolu harmonicky žít.
Panna - Panna
Pravděpodobnost, že se žena a muž v Panně setkají a sblíží se, je velmi malá. Právě Panny potřebují protiklady a třecí plochy, aby je nějaký člověk vůbec zajímal. Zde si jsou však muž a žena příliš podobní. Eroticky mají pochopitelně mnoho společných rysů, ale pak bohužel už žádná jiskra nepřeskočí. Na láskyplná partnerský vztah, jsou oba příliš vypočítaví. Časem vznikne určitá prázdnota, neboť maximum, co každý z nich tomu druhému může nabídnout, je ochota ke kompromisu. V konstelaci Panna-Panna se vlastně nejlíp daří přátelství.
Panna - Váhy
Váhy mohou být pro skeptickou Pannu nebezpečné. Ještě než se ti dva sblíží, jsou si už zase z cesty, aby se někdy náhodou opět setkali. Ale pak se opravdu srazí, a to tak, že se rozchod zdá nemožný. Člověk narozený ve Vahách pannu tělesně přitahuje. V sexu se navzájem přitahují a přizpůsobují. Zanícení, vzájemná touha v tomto vztahu rychle vyhasíná. Panna potřebuje lásku bez zábran, partner ve Vahách se projevuje jako velice povrchní a s city Panny si zahrává. Panna i Váhy mají dostatek fantazie k harmonickému partnerství.
Panna - Štír
Štírovo vystupování, sebejisté, elegantní a obratné, způsobí, že Panna zírá plna obdivu s otevřenými ústy. Člověk ve Štíru totiž na Pannu působí poněkud tajemně. Panny se možná poněkud přeceňují, jestli věří, že by mohly proniknout do Štírova nitra. Ten je totiž velmi uzavřený, a když nechce, prostě to nejde. Štírův sex je velmi zvláštní, nehledě na to, že si pro sebe nárokuje vůdčí roli. Panna časem nutně zjistí, že už nemá sílu na to, aby si Štíra opravdu udržela. Chce ho spoutat, zabrat jen pro sebe. Výhledy na harmonické soužití těch dvou jsou špatné.
Panna - Střelec
Člověk narozený ve Střelci má zajímavé charisma, hodně elánu a je obklopen jistou nepřístupností, která Panny neustále přitahuje. Tito dva vedou ty nejzajímavější rozhovory a diskuse, oba objevují společné koníčky. Sex je přivádí do extáze. I přes toto milostný vztah obvykle ztroskotá, ale zůstávají spolu přáteli. Je to její druh pro důvěrné rozhovory a příjmné večery.
Panna - Kozoroh
Kozoroh i Panna si spolu rozumí, mají bezvadné chování a jsou vzdělaní. Panně dělá problém vylákat Kozoroha z ulity. Obě znamení potřebují dostatečný čas, než se sblíží, neboť ani Kozoroh není člověk ,který se rychle rozhoduje. Jestliže se vyvine vztah, tak bude velmi dlouho trvat.
Panna - Vodnář
V chaotickém Vodnáři se setkává pořádkumilovná Panna se svým protipólem. Z Vodnáře vyzařuje energie a mnohostrannost, přičemež člověka narozeného v Panně fascinuje také svou mystikou. Panna ví, že jí Vodnář dá hodně síly, že jí umožní se uvolnit. Jestli Panna ve Vodnáři nevyvolá pocit, že omezuje jeho svobodu, může si ho udržet. Tak vydrží partnerský vztah věčně.
Panna - Ryby
Panna o Rybě ví, že nemá nejmenší šanci do duše Ryby prokouknout. Oba u sebe navzájem čekají na znamení, ale nikdy neudělá ten první krok. Partnerský vztah Panna-Ryby se sice vyskytuje zřídka, když však přece jen vznikne, funguje bezvadně.


100 otázek

8. dubna 2007 v 18:40 Něco málo o mně.?..
1. Celé jméno: Aneta
2. Přezdívky: Anet,ána,Ledy,Babet
3. Narozeniny: 8.3.1993
4. Místo narození: Znojmo
5. Znak zvěrokruhu: Ryby
6. Pohlaví: Žena
7. Třída: 8
8. Škola: Želetice
9. Funkce: Žákyně
10. Město: vesnice..Horní Dunajovice
11. Celé nick jméno: anetka06
12. Barva vlasů: Blond
13. Délka vlasů: Skoro po ramena
14. Barva Očí: Modrá
15. Hlavní rys: Oči
16. Výška: 165 cm
17. Jizvy? Žádný
18. Brýle? Nemám
19.Piercing: Nemám ale chtěla bych
20. Tetování: Taky nemám no ale možná bych chtěla:)
21. Pravák nebo levák: Pravák
...:::MOJE POPRVÉ::...
22. Můj první nejlepší přítel: Monča,Míša,Bára
23. První cena: Jé, asi slavík ale 3 místo: D
24. První sport kterému jsem se věnovala: Fodbal
25. První domácí zvíře: Křeček
26. První dovolená: Hm...to už si nepamatuju...
27. První koncert: Žádnej..možná Michal z kouzelný školky: D
28. První láska: To už bylo dávno....
...::OBLÍBENÉ::...
29. Film: Protivný sp holky,Mezi námi děvčaty,Pach krve,Hory mají oči,Nezvratný osud1,2,3
30. TV pořad: Ztracení
31. Barvy: Černá.červená
32. Rapper: 50cent
33. Skupina: Evanescence, Black eyed peas,PSD
34. Písnička: Těch je hrozně moc....
35. Přítel/kyně: ....
36. Sladkost: Čokoláda Milka
37. Sport: Volejbal,Fodbal
38. Restaurace: No spíš čínský bistro:)
39. Oblečení: Džíny, trika, tepláky....
40. Obchod: ruzný..
41. Předmět ve škole: Přestávka a tělák
42. Zvíře: Pes, kočka, křeček
43. Knížka: Čas něhy,Zašeptej do vlasu,Střípky mých lásek
44. Časopis: Bravo girl
45. Boty: Conversky
...::PRÁVĚ TEĎ:::...
46. Pocit: Celkem to ujde:o)
47. Potřeba: Chce se mi spát...
48. Jsem : U komplu:oD
49. Jím: Nic
50. Piju: Ne
51. Dělám: Vyplňuji tento dotazník...
52. Online? Ne
53. Poslouchám: Něco na primě..tady zpívají sexy písničky:)
54. Myslím na: Děsím se zítřka..velikonoc...
55. Chci: je toho hodně...ale hlavně aby byla moje rodina a přátelé zdraví a štastní..
56. Koukám na: Střídavě na monitor, klávesnici a TV
57. Mám na sobě: .Tričko, tepláky,mikinu atd
...::BUDOUCNOST::...
58. Děti? ano ... času dost - zatím
59. Svatba? Když bude s kým ...:oD
60. Místo, kde chci žít? V Dunajkách
61. Auto? Je mit o jedno..
...::MŮJ VYSNĚNÝ KLUK/HOLKA::...
62. Barva vlasů: ...........
63. Délka vlasů: ......
64. Barva očí: .........
65. Výška: ..........
66. Roztomilý nebo sexy? .....
67. Líbat nebo dívat?.....
68. Objímat nebo líbat? .....
69. Oblečení: .......
70. Hravý nebo vážný? .....
71. Romantický nebo přirozený? .....
72. Tlustý nebo hubený? .........
73. Něžný nebo vášnivý?.........
74. Přelétavý nebo snadno se vázající? ......
75. Zábavný nebo nudný? .........
76. "Dělač problémů" nebo "Pan Tichý?" .............
...::UŽ JSEM NĚKDY::...
77. Políbila cizího člověka: Cizího uplně néé..
78. Pila alkohol: Příležitostně
79. Kouřila: Ne
80. Utekla z domu: NE
81. Něco si zlomila: Jj...
82. Chodila s klukem? ..
83. Zlomila někomu srdce: Nevím o tom...
84. Pohádala se s někým: Bohužel ...
85. Plakala když někdo umřel: Jo :'(
86. Plakala ve škole: Jo ... ale to už je dávno ...
87. Někoho zabila: NÉÉ a ani to nemám v umyslu
88. Zamilovala se: Jj...
...::VĚŘÍM V::...
89. Bůh: Jj
90. Zázraky: Ano
91. Láska na první pohled: Trochu
92. Duchové: No spíš se bojím..
93. Mimozemšťani: Možná...
94. Druhé já: Je to možnost:oP
95. Nebe: Asi ne
96. Peklo: Ne-e
97. Andělé: Snad...
98. Polibek na prvním rande: Stát se to může...
99. Horoskopy: Někdy
100.Je tu někdo, koho bych chtěla, ale vím, že ho mít nemůžu? Možná

4 velikonoční bleskovka:)

8. dubna 2007 v 10:26
VELIKONOČNÍ BLESKAJDA:)
1)Máte rádi velikonoce??
2)Barvíte vajíčka??
3)Pečete beránka??
4)Co máte na Velikonocich nejraději??
5)Mlátíte kluky vařejkama???:D
6)Co dáváte klukum za vymrskání??
7)Nadali jste už někomu,když vás mlátil hodně??
Vyhrává prvních 5:)
No otázky nesjou nic mooc:))no sem nevěděla co vymyslet:D

Moje obrázky

6. dubna 2007 v 16:06 Darkness & colorfull:)
Mno tag to jsem jenom něco zkoušela fotit:

Rihanna

5. dubna 2007 v 22:55 Rihanna

Jennifer Lopez

5. dubna 2007 v 22:45

Hlasujte pro mě prosím:))

5. dubna 2007 v 18:34
Ahojec jsem v soutěži o nej blog...jestli chcete mužete pro mě hlasovat jsem tam pod přezdívkou ANET děkuju všem:)Výklad snu-snář

5. dubna 2007 v 11:53
Také se vám často zdají zajímavé nebo šílené sny? Chcete vědět co znamenají?..stačí kliknout: http://www.snar.cz/

Gilmorova děvčata

4. dubna 2007 v 22:50
zdroj:www./tsevca.blog.cz


Zamysli se nad tím...

4. dubna 2007 v 21:44 Děti v Africe

Řetězák

Je to pravda !!!!
Vadí ti něco? Máš nějaký problém?
Nerad chodíš do školy?
Oni chodí rádi.Nerad ovoce nebo zeleninu?Oni si nevybírají.Jsi na dietě?Oni na ni umírají.Vadí ti, že tvoji rodiče se ti pletou do života?Oni nemají rodiče.
Nudí tě pořád stejné hry a hračky?
Oni nemají na výběr.
Koupili ti Adidas a ty si chtěl Nike?Tady mají jen jednu značku.
Vadí ti, že musíš v 8 večer spát?
Oni se nechtějí probudit.
Ještě si myslíš, že máš plno starostí? Rozhlédni se okolo sebe a děkuj za všechno co máš. Máme štěstí, máme víc než potřebujeme, abychom byli šťastní. Přestaňme si stěžovat a pomáhejme si!

3 bleskovka

4. dubna 2007 v 20:39
1)Zoufalé manželky nebo Ztracení?
2)Paris Hilton nebo Avril Lavigne?
3)Pes nebo kočka?
4)Eso nebo T-music?
5)Televize nebo Mobil?
6)Komedie nebo Horor?
7)Punk nebo Rock?
8)Kolik vám je let?
9)Jak se těšíte na velikonoce?
10)Váš nej film?
11)co chcete na diplom?
Vyhrává prvních 5:)

Diplomy za 2 bleskovku

4. dubna 2007 v 20:11
Pro Míšu:
Pro Kiku:
Pro Báru:
Pro Mandu:(když tak se omlouvám,kdybych spletla obrázek)
Pro Luky: